Adliye katibi Bayır’ı kaybettik! | Tirebolu Ekspress Haber

Adliye katibi Bayır’ı kaybettik!

Tirebolu Adliyesi eski katiplerinden Hüseyin Bayır (77), yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek, ailesiyle sevenlerini üzün tüye boğdu…

Tirebolu Adliyesi’nde uzun yıllar katip olarak görev yapan Hüseyin Bayır (77), kısa süre önce yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek, yaşamını kaybetti ve sevenlerini üzdü.

Çalıştığı Tirebolu Adliyesi’nden yıllar önce emekliye ayrılan ve ailesiyle birlikte sakin bir yaşam tarzı sürdüren evli ve 4 çocuk babası Hüseyin Bayır, bundan 2,5 ay önce ciğerlerinde nükseden rahatsızlık nedeniyle hastanelerde tedavi görmeye başlamıştı. Hastalığı giderek artan ve son olarak Trabzon Farabi Hastanesi’nde tedavi gören Bayır, 15 Mayıs Çarşamba günü son nefesini vererek, aileyi ve yakınlarını yasa boğdu.

Eski katip Hüseyin Bayır için 16 Mayıs Perşembe günü Tirebolu’da Cenaze Töreni düzenlendi. Biri erkek ve 3’ü kız olmak üzere 4 çocuk babası olan Bayır’ın cenazesinde, aile yakınları ve çocukları taziyeleri kabul ederken; eşi ve kardeşleri de büyük üzüntü içindeydi. Bayır için Hamam Mahallesindeki evinin önünde saat 11.30’da yapılan helallik alımına yoğun bir kalabalık katılırken; Belediye Başkanı Burhan Takır ile Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya ve İYİ Parti İlçe Başkanı Erdinç Bektaş’da aile fertlerine taziyelerini ilettiler.

Yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek yaşama veda eden Hüseyin Bayır’ın, Cenaze Namazı, Cintaşı Camiinde Öğle Namazını müteakip kılındı. Cenaze daha sonra Belen Köyüne götürülerek orada toprağa verildi. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına da başsağlığı dileriz. Ruhu şad, mekanı cennet olsun…     


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir