Ahmet Ak Gıda ile bir kez daha gururlandık! - EKONOMİ | Tirebolu Ekspress Haber

Ahmet Ak Gıda ile bir kez daha gururlandık!


İçinde bulunduğumuz “İstihdam Seferberliği Yılı”nda Anadolu’da istihdamını en çok arttıran 5’nci şirketi seçilen Tirebolu Ahmet Ak Gıda (Gaffaro Fındık), Ekonomist Dergisi tarafından ödüllendirildi…

Tirebolu’da ilçe ekonomisine yaptığı katkı ve ticaretteki başarısıyla ön plana çıkan Ahmet Ak Gıda (Gaffaro Fındık) Şirketi ile bir kez daha gururlandık. Türkiye’nin ünlü ekonomi dergilerinden Ekonomist 500 adı altında gerçekleştirilen değerlendirmede ticari şirketler arasında, Anadolu’da istihdamını arttıran ilk 5 şirket içine alınan Ahmet Ak Gıda, hem Tirebolu’nun ve hem de Giresun’un övünç kaynağı olmaya hak kazandı.

İçinde bulunduğumuz İstihdam Seferberliği Yılı’nda, Anadolu’nun istihdamını en çok arttıran 5’nci şirketi unvanını alan Ahmet Ak Gıda, Ekonomist Dergisi tarafından 15 Mart’ta İstanbul’da düzenlenen Ödül Töreninde şirket yöneticilerinden Ertuğrul Ak ile temsil edildi. İstanbul’da Konvert Otelde gerçekleştirilen Ödül Törenine Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Öz ile TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik’de katıldı. Bünyesinde çok sayıda işçi istihdam eden ve özellikle fındıkta yörenin gözde şirketlerinden biri olan Ahmet Ak Gıda, aldığı ödül ile bir kez daha gurur kaynağımız oldu. İlgili şirketi ve yöneticilerini yürekten kutluyoruz.


Ahmet Ak Gıda ile bir kez daha gururlandık!” için bir yorum

  1. Tirebolu’muzun gururu AHMET AK GIDA (GAFFARO FINDIK) sonsuz teşekkürler .Gelecek sene ilk 3 inşallah.

Yorumlar kapatıldı.