Ak Partili vekillerden, Tirebolu’ya Teşekkür Ziyareti! - SİYASET | Tirebolu Ekspress Haber

Ak Partili vekillerden, Tirebolu’ya Teşekkür Ziyareti!


24 Haziran Milletvekilliği Seçimlerinde Ak Parti’den Giresun Milletvekili seçilen Cemal Öztürk, Kadir Aydın ve Sabri Öztürk, Tirebolu İlçe Teşkilatını ziyaret ederek, partililere ve vatandaşlara teşekkürlerini sundular…

24 Haziran seçimlerinde Ak Parti’den Giresun Milletvekili seçilen 3 vekil, seçimlerden 2 gün sonra ilçeleri ziyaret ederek; teşkilatlara, partililere ve vatandaşlara teşekkürlerini ilettiler. Ak Partili vekillerin Tirebolu ziyareti 26 Haziran Salı günü gerçekleşti.

Beraberlerinde Ak Parti İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ile birlikte 26 Haziran Salı günü saat 15 sıralarında Tirebolu’ya gelen Giresun Milletvekilleri Cemal Öztürk, Kadir Aydın ve Sabri Öztürk; ilçede Ak Parti’nin Seçim Bürosunda partililer ve vatandaşlarla buluştular. Ak Partili vekilleri Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak ile Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya, İl Genel Meclisi Üyeleri, Belediye Meclisi Üyeleri, Gençlik ve Kadın Kolları Başkanlarıyla partinin ilçe yöneticileri ve vatandaşlar karşıladı.

Ak Partili Milletvekilleri, 24 Haziran seçimlerinde kendilerine ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a verilen destekten dolayı tüm Tirebolululara teşekkürlerini ileterek, “Artık yarış bitti. Şimdi birlik olma ve hizmet zamanı. 24 Haziran’da sayın Cumhurbaşkanımıza ve bizlere verdiğiniz destekten dolayı tüm teşkilatlarımıza ve Giresunlu hemşerilerimize teşekkür ediyoruz. Seçimlerde aldığımız sonuçlar ortada. Milletimiz 24 Haziran’da gereğini yaptı, şimdi sıra bizde. 24 Haziran seçimleri milletimizin bir zaferidir. Allah hepinizden razı olsun. Bundan sonraki süreçte hep birlikte yola devam edeceğiz. Biz büyük bir aileyiz. Milletimizin bize verdiği yetkiyi hizmet olarak sürdüreceğiz. Artık seçim yarışı bitmiş, hizmet yarışı başlamıştır. Bize düşen bundan sonra ilimiz ve ilçelerimiz için ortak akılla yeni projeler üretip bunları hizmete dönüştürmektir” şeklinde ortak görüş sergilediler.

Öte yandan, Ak Partili 3 vekilin Tirebolu’daki buluşmasında Belediye Başkanı Karabıçak ile İlçe Başkanı Durmuşkaya’da söz alarak, Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği Seçimlerinde ilçede alınan sonucun kendilerini çok mutlu ettiğini belirterek, vekillere hitaben, “Şimdi vakit Tirebolu vakti. Sizlerin de desteğiyle ilçemize en iyi hizmet ve yatırımları getirmenin hesabı içindeyiz. Tirebolu halkı adına sizlere güvenimizin tam olduğunu belirtiyor ve yeni dönemde her 3 vekilimize de başarılar diliyoruz” şeklinde kısa ve öz ifadeler kullandılar. Ak Partili vekillerin Tirebolu ziyareti, günün anısına toplu fotoğraflar çekilmesiyle sona erdi.