Ak Partili yöneticiler, muhtarlarla buluştu! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Ak Partili yöneticiler, muhtarlarla buluştu!


  1. Yaşar Dikmen başkanlığındaki Tirebolu Ak Parti İlçe Teşkilatı, ilçede görev yapan muhtarlarla biraraya gelerek, güncel konular üzerinde bilgi alış-verişinde bulundu…

 

Tirebolu’da yeni iş başına gelen Ak Parti İlçe Teşkilatı, başkanları M. Yaşar Dikmen nezaretinde Muhtarlar Derneğini ziyaret ederek, karşılıklı fikir alış-verişinde bulundu.

Tirebolu Muhtarlar Derneği’nin 1 Ekim Salı günü Belediye Parkında düzenlediği kahvaltılı toplantıya Ak Parti İlçe Başkanı Dikmen ile İl Genel Meclisi Üyeleri Murat Arslan ve Mehmet Şener’de katıldı. Derneğe kayıtlı tüm muhtarların hazır bulunduğu kahvaltılı toplantıda, güncel konular üzerinde durulurken; muhtarlar Ak Parti İlçe Başkanı Dikmen’e, sorunlarıyla ilgili istek ve önerilerini ilettiler.

Gayet samimi bir ortamda geçen toplantıda, Ak Partili yeni yöneticiler muhtarlarla tanışarak, birbirlerine başarılar dilediler. Ak Parti İlçe Başkanı Dikmen, köylerle ilgili sorunların çözülmesinde muhtarlara her türlü desteği vereceklerini ifade ederek, “Birlik ve beraberlik içinde olursak, sorunları kolayca çözeriz. Biz, İlçe Teşkilatı olarak sizlere her zaman yardımcı ve destek olacağız. Hepimizin ortak amacı ilçemize hizmet etmektir” dedi.