Ak Partili yöneticilerden sitemize ziyaret… - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Ak Partili yöneticilerden sitemize ziyaret…


Tirebolu Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya ve İl Genel Meclisi Üyeleri Ömer Hıdır ile Resul Özdemir ve İlçe Teşkilat Başkanı Yusuf Bayrak, sitemiz yönetmeni ve gazeteci Mahmut Bora’yı ziyaret ederek, fikir alış-verişinde bulundular…

Tirebolu’da Ak Parti İlçe Başkanlığına getirildikten sonra, ilçedeki tüm kurum ve kuruluşları tek tek ziyaret eden ve kurum yetkilileriyle Tirebolu hakkında istişarelerde bulunan Hasan Durmuşkaya, hafta içinde sitemizi de ziyarete ederek, gazeteci büyüğümüz Mahmut Bora ile bir süre söyleşi yaptı.

Beraberinde İl Genel Meclisi Üyeleri Ömer Hıdır ile Resul Özdemir ve Ak Parti İlçe Teşkilat Başkanı Yusuf Bayrak olduğu halde, Körliman Mahallesindeki sitemiz ofisine gelen Ak Parti İlçe Başkanı Durmuşkaya, Tirebolu’nun duayen gazetecilerinden Mahmut Bora ile ilçenin genel sorunları hakkında bilgi alış-verişinde bulundu ve Tirebolu’yu daha ileriye götürmek için neler yapılması gerektiğini tartıştı. “Biz burada Tirebolu’ya hizmet için varız. Koltuklar hep gelip geçicidir. Aslolan Tirebolu’dur ve Tirebolu’nun gelişip kalkınmasıdır. Basından ve sizlerden göreceğimiz desteklerle hizmetlerin üstesinden gelmeye çalışacağız. Hepimizin amacı, Tirebolu’ya birşeyler kazandırmak ve ilçemizi geliştirmektir” şeklinde ifadeler kullanan Ak Parti İlçe Başkanı Durmuşkaya, yerel basınla her zaman bir ve beraber olacaklarını sözlerine ilave ederken; sitemiz Tirebolu Ekspress’in sahibi Mahmut Bora’da, İlçe Başkanı Durmuşkaya ile beraberindeki yöneticilere nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini sundu.