Ak Parti Gençlik Kolları’nda Görev Bölümü! - SİYASET | Tirebolu Ekspress Haber

Ak Parti Gençlik Kolları’nda Görev Bölümü!


Mustafa Yaşlı başkanlığındaki Tirebolu Ak Parti Gençlik Kolları’nda görev bölümü geçen hafta sonu gerçekleşti…

Tirebolu Ak Parti Gençlik Kolları, başkan Mustafa Yaşlı nezaretinde toplanarak görev bölümü yaptı. Geçen hafta sonu gerçekleşen toplantıda, Ak Parti Gençlik Kolları Tirebolu Teşkilatı’nın 16 kişiden oluşan yönetim kurulu üyelerinin görevleri belli oldu.


Ak Parti Tirebolu İlçe Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Yaşlı’nın nezaretinde gerçekleşen oturumda; Gençlik Teşkilatı’nda Cüneyt Demir Siyasi Hukuk İşleri Başkanlığına, Numan Kübüç Teşkilat Başkanlığına, Asena Nur Karaca Sekreterliğe, Ebru Ural Sosyal Politikalar Başkanlığına, Mevlüt Kavraz Ekonomi ve Mali İşler Başkanlığına, Ahmet Can Önal Tanıtım ve Medya Başkanlığına, Mert Aydın Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkanlığa, Mümin Eyibil SKM Başkanlığına, Cüneyt Duyar Üniversitelerden Sorumlu Başkanlığa, Nurdan Karahan STK’lardan Sorumlu Başkanlığa, Fatih Köse Yeni Seçmenlerden Sorumlu Başkanlığa getirilirken; Rahman Yasin Temiz, Nurullah Özdemir, Emre Köse ve Emre Bektaş’da Yönetim Kurulu faal üyesi olarak görev yapacaklar.


Ak Parti Tirebolu İlçe Gençlik Kolları Başkanı Yaşlı, Gençlik Teşkilatı olarak ilçede kapsamlı bir çalışma yapacaklarını belirterek, “Tirebolu’da gençlerimizin daha iyi eğitilmesi ve ilçe sorunlarına eğilmesi için gereken çalışmaları birlikte yapacağız. Tirebolu Ak Gençlik olarak gençlerimizin istek ve talepleri doğrultusunda partimiz nezdinde faaliyetlerimizi sürdürüp, onlara daha iyi bir gelecek kazandırmak için parti büyüklerimizle el ele verip fedakarca çalışacağız. Amacımız, ilçemizi ve gençlerimizi Ak Gençliğin nimetlerinden en azami şekilde yararlandırmak ve teşkilat olarak daha da güçlenmektir” dedi.