ALKIŞLAR TİREBOLU POLİSİNE! | Tirebolu Ekspress Haber

ALKIŞLAR TİREBOLU POLİSİNE!

Tirebolu Emniyet Müdürlüğü Vefa Destek Grubuna bağlı polislerin, korona virüs tedbirleri kapsamında ilçe düzeyinde yaptığı özverili çalışmalar, halk arasında takdirle karşılanıyor…

Tirebolu İlçe Emniyet Müdürlüğü’ndeki polis ekipleri, korona virüs salgını süresince yaptıkları yardımseverlikleriyle kamuoyunda takdirle karşılanırken, hastanelerde görev yapan sağlıkçılar gibi, büyük bir alkışı hak ediyorlar.

Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Vefa Sosyal Grubu ve diğer ekipler, sokağa çıkma yasağı olduğu günlerde görevlerini titizlikle yerine getirirlerken; aynı zamanda yine kamu görevi yapan çalışanlara da yardım elini uzatmaktan geri kalmıyorlar. Polis ekipleri, sokağa çıkma yasağı olduğu günlerde zaman zaman sağlık çalışanlarını ve diğer görevlileri de araçlarına alarak işyerlerine kadar ulaştırıyorlar.

Bu arada, sokağa çıkma kısıtlaması olan 65 yaş üstü vatandaşların da taleplerini büyük bir özveriyle yerine getiren polislerin, tüm kamu çalışanlarına da destek olması takdirle karşılanıyor. Şehirde normal denetim hizmetlerinin yanı sıra, maske dağıtımı ve yaşlılara yaptıkları yardımlarla dikkat çeken Vefa Sosyal Grubu ekipleri, bazı etkinliklerde de bulunarak, yasaktan bunalan vatandaşlara da el uzatıyorlar. Ulusal bayram günlerinde ve Anneler Günü’nde evlere giderek, çocuklara ve büyüklere anlamlı jestlerde de bulunan polislerin, 100 yaşını aşmış anneler için yapmış olduğu jest, takdirle karşılanmıştı. 7/24 görevde bulunan ve halkın sağlığı için özverili çalışmalar yapan polislerimizin, içinde bulunduğumuz zor günlerde vatandaşların yanında olması, sağlıkçılar gibi onların da alkışı hak etmelerine sebep oluyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir