Altunsu, play-off’a kötü başladı: 1-3 - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Altunsu, play-off’a kötü başladı: 1-3


Giresun İkinci Amatör Küme Futbol Liginde 4’lü play-off’taki ilk maçını Bulancak temsilcisi Ali Durağıspor ile yapan Tirebolu temsilcisi, rakibine 3-1 yenilerek durumunu zora soktu..!

Giresun İkinci Amatör Küme Futbol Liginde 2018-2019 sezonunu grubunda lider olarak kapatan ve 4’lü play-off’a kalan Tirebolu temsilcisi Altunsu, play-off’un ilk maçında Bulancak temsilcisi Ali Durağıspor’a 3-1 yenilerek şansını zora soktu.

Play-off grubundaki ilk maçını 2 Haziran Pazar günü Giresun Etbaşoğlu Stadı’nda oynayan Altunsu, kötü başladığı mücadelenin birinci devresini 35’nci dakikada yediği golle 1-0 yenil kapadı. Maçta sakatlık problemi yaşayan ve bazı as oyuncularını çıkarmak zorunda kalan Sarı-Lacivertliler, ikinci yarısında daha da zorlandıkları mücadelede son 10 dakikaya 3-0 yenik girdi. Bulancak temsilcisi, 70 ve 83’ncü dakikada üst üste 2 gol daha atarak, aradaki farkı 3’e çıkardı.

Ali Durağıspor karşısında neye uğradığı şaşıran Altunsu, 88’nci dakikada tek sayısını Mehmet Kanber’in penaltı golüyle bulurken, sahayı üzgün bir şekilde terketti. Temsilcimiz, play-off’taki ikinci maçını 9 Haziran Pazar günü 15 Temmuz Spor Kompleksinde saat 15.30’da Kayadibispor ile yapacak. Kayadibispor play-off’taki ilk maçını Çınarlar karşısında 3-0 kazandı. Altunsu’nun iddiasını sürdürmesi için geriye kalan 2 maçını kazanması gerekiyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir