ALTUNSU, play-off’u bekliyor! - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

ALTUNSU, play-off’u bekliyor!


Normal sezonu grubunda lider olarak kapayan Tirebolu temsilcisi, play-off’taki ilk maçını 2 Haziran Pazar günü Giresun’da Bulancak Ali Durağıspor ile yapacak…

Giresun İkinci Amatör Küme Futbol Liginde geride kalmak üzere olan sezonu A Grubunda lider olarak kapayan Tirebolu temsilcisi Altunsu’da gözler şimdi play-off maçlarına çevrildi. Hafta başında çekilen kura sonucu, Altunsu; play-off’taki ilk maçını 2 Haziran Pazar günü Bulancak temsilcisi Ali Durağıspor ile yapacak.

Her iki gruptan 4 takımın kendi aralarında tek devreli lig usulüne göre yapacakları play-off maçları sonunda ilk 2 sırayı alan 2 takım bir üst kümeye çıkacak. Ligde normal sezonu 9 galibiyet, 4 beraberlik ve 1’de yenilgiyle kapayan Sarı-Lacivertliler, 14 maçta 31 puan toplarken; 35 gol atıp 17 golo yediler. Altunsu, ligdeki tek yenilgisini Bulancak’ta Samugüneyspor’dan aldı.

Tirebolu temsilcisi Altunsu’nun play-off’ta hedefine ulaşacağını söyleyen kulüp başkan yardımcısı Mustafa Yaşlıoğlu ve antrenör Serdar Meşe, sezon öncesi kurdukları güçlü kadroyla şampiyon olacaklarını belirterek, “Bizim için o sene, bu sene. Geçen sezon kılpayı kaçırdığımız şampiyonluğu bu yıl kaçırmayacağız ve play-off maçları sonunda emelimize ulaşacağız. Bizim bu ligin üstünde bir kadromuz var. Futbolcularımıza güveniyoruz ve hedefimize ulaşacağımıza yürekten inanıyoruz” şeklinde konuştular.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir