Altunsu’da hedef, bir üst lige çıkmak! - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Altunsu’da hedef, bir üst lige çıkmak!


Tirebolu temsilcisinin genç yöneticisi Genel Kaptan Mustafa Yaşlı, yeni sezona galibiyetle başlamanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi…

Bir sezon önce yaşadığı şanssızlıklar sonucu küme düşen ve bu sezon tekrar 2. Kümede mücadele vermeye başlayan Tirebolu temsilcisi Altunsu’da, hedefin yeniden 1. Kümeye çıkmak olduğu bildirildi. Sarı-Lacivertli ekibin genç yöneticilerinden Genel Kaptan Mustafa Yaşlı, yeni sezona Espiye’deki Güce galibiyetiyle başladıklarını belirterek, bu yılki hedeflerinin bir üst kümeye yükselmek olduğunu söyledi.

Yeni sezon için güçlü bir kadro kurduklarını ve takımın başına da idealist bir antrenör olan Güven Karaman’ı getirdiklerini kaydeden Genel Kaptan Yaşlı, sezona 3 puanla başlanmasından duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Bu sezon kurduğumuz güçlü kadroyla ligde şampiyonluğu hedefliyoruz. İlk maçımızda Espiye’de 4-1 gibi güzel bir galibiyet baldık. Bu galibiyetten dolayı antrenörümüz ve futbolcularımızı yürekten kutluyorum. Bizim hedefimiz mutlaka bir üst ligdir. Çalışmalarımızı da bu doğrultuda sürdürüyoruz” şeklinde konuştu ve Altunsu’nun, Hüseyin Ak başkanla eski şaşalı günlerine döneceğini sözlerine ekledi.

KAPTAN SALİH’TEN JENERİKLİK GOL!

Öte yandan, Tirebolu temsilcisi Altunsu’nun, geçen hafta sonu Espiye’de Güce Belediyespor ile oynadığı maçta, bu sezon Sarı-Lacivertli takımda ikinci yılını geçiren ve takım kaptanlığına getirilen Salih Hanoğlu, yaklaşık 30 metreden kullandığı frikik atışında jeneriklik bir gole imza atarak, klasını konuştururken; Espiye İlçe Stadında maçı izleyen seyirciler bu golü ayakta alkışladılar. Tecrübeli krampon, takımının 4-1 kazandığı maçta biri frikikten 2 gol kaydederken, farklı galibiyette de en büyük payın sahibi oldu. Tebrikler kaptan, devamı gelir inşallah..!