Son Dakika

Mayıs 24 2024 | Cuma
SPOR

Altunsu’da tek hedef şampiyonluk!

Tirebolu temsilcisi Altunsu Kulübü 2. Başkanı Mustafa Yaşlı, “Bu sezon grubumuzu lider olarak bitirip yeni sezonda Süper Kümede yer alacağız” dedi…

Giresun Birinci Amatör Küme Futbol Liginde yer aldığı C Grubunda zirve mücadelesi veren Tirebolu temsilcisi Altunsu’nun tek hedefinin şampiyonluk olduğunu belirten 2. Başkan Mustafa Yaşlı, takım olarak hedeflerine ulaşmak için ellerinden gelen her türlü fedakarlığı yapacaklarını söyledi.Altunsu’nun, yeni sezon için kurduğu güçlü kadroyla ligde zirveye oynadığını ve şu anda da zirveye ortak olduğunu kaydeden genç spor adamı Yaşlı, “Bu sezon için şampiyonluk parolası ve planlaması yaparak lige iyi bir başlangıç yaptık. Biz, Altunsu Kulübü olarak her maçımıza 3 puan için çıkıyoruz. Sezon sonunda mutlu sona ulaşacağımıza yürekten inanıyoruz. Ligde yakaladığımız başarı grafiğini sezon sonuna kadar sürdürmeye kararlıyız. Takımdaki futbolcularımızdan ve teknik heyetimizden oldukça memnunuz. Ekibimizdeki arkadaşlık ve şampiyonluk inancı üst düzeyde olup, rakiplerimize de saygı duyarak, bu mücadelemizi sezon sonuna kadar sürdüreceğiz. Bu sezon Süper Amatöre çıkmak ve taraftarlarımızı mutlu etmek için elimizden gelen tüm gayreti göstereceğiz. Ligin ilk yarısını hafta sonu evimizde oynayacağımız Sokakbaşıspor maçı ile kapayacağız. Tüm taraftarlarımızı ve ilçemizdeki sporseverleri maça davet ediyoruz. Bu maçtan alacağımız 3 puanla ilk devreyi grubumuzda lider olarak kapamak istiyoruz” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Öte yandan, Tirebolu temsilcisi Altunsu’da golcü oyuncu Ümit Gündüz’ün, disiplinsiz hareketleri yüzünden süresiz olarak kadro dışı bırakıldığı da kaydedildi. Bu arada, Altunsu-Sokakbaşı arasında 16 Ocak Pazar günü Tirebolu’da oynanacak maçın saat 13’te başlayacağı bildirildi.

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler