Son Dakika

Haziran 15 2024 | Cumartesi
YAŞAM

Arslan kardeşlerin baba acısı!

Giresun İl Genel Meclisi Üyesi Murat Arslan ile Ferhat, Ali ve Adem Arslan’ın babaları Hasan Arslan (93), hayatını kaybetti…

Tirebolulu Arslan kardeşler baba acısıyla sarsıldı. Giresun İl Genel Meclisi Üyesi ve Tirebolu Arslan Market’in kurucusu Murat Arslan ile Ferhat, Adem ve Ali Arslan’ın biricik babaları Hasan Arslan (93), geçen hafta sonu 23 Nisan Pazar günü yaşlılığa bağlı hastalıktan dolayı hayatını kaybederek, ailesiyle yakınlarını ve sevenlerini üzüntüye boğdu.

Tirebolu Sultanköy’ün sevilen ve sayılan şahsiyetlerinden Hasan Arslan’ın ölümü, ilçede de derin üzüntü yaratırken; cenazede siyaset ve iş dünyası bir araya geldi. Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ile İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Şahin ve çok sayıda siyasetçinin katıldığı cenaze töreninde Murat Arslan ve diğer kardeşleri taziyeleri kabul ettiler. Merhumun cenazesi 24 Nisan Pazartesi günü Hamam Mahallesi’ndeki evinin önünde alınan helallikten sonra Körliman Mahallesi Uzun Kum Camii avlusuna götürüldü. Hacı Hasan amcamızın cenazesi, kalabalık bir cemaatin katılımıyla Öğle Namazının ardından kılınan namazdan sonra Sultanköy Karaçukur Mahallesi’ndeki Aile Kabristanlığı’nda toprağa verildi. Merhum Hasan amcamıza Allah’tan rahmet ve mağfiret, acılı ailesine de başsağlığı diliyoruz. Ruhu şad, mekanı cennet olsun..!   

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler