ASENA’dan, İletişim birincisine ödül!

Tirebolu ASENA Derneği Başkanı İsmet Serdaroğlu, İletişim Fakültesi dönem birincisi Mahmut Ceran’a Teşekkür Madalyası verdi…

Tirebolu’daki kurum ve kuruluşlarda başarıyla görev yapan ve ilçeye kazandırdıkları hizmetlerle ön plana çıkan yöneticileri taltif etmek ve ödüllendirmek amacıyla faaliyet gösteren ASENA Derneği, bu yıl yeni bir uygulama yaparak, İletişim Fakültesi dönem birincisi olan öğrenciyi de ödüllendirdi.

ASENA Derneği Başkanı emekli öğretmen İsmet Serdaroğlu, Doğal Dükkan Falez’de düzenlenen sade bir törenle, İletişim Fakültesi birincisi Mahmut Ceran’ı tebrik ederek, kendisine madalya verdi. Doğal Dükkan’daki kahvaltılı törene Tirebolu İletişim Fakültesi dönem birincisi Ceran ailesiyle birlikte katılırken; törende fakültenin Gazetecilik Bölümü Başkanı Günseli Bayraktutan ile Öğretim Üyelerinden Mesut Coşkun ve Araştırma Görevlisi Ali Karakaya‘da hazır bulundu.

Tirebolu İletişim Fakültesi dönem birincisi Gazetecilik Bölümü öğrencisi Ceran, ASENA Derneği Başkanı Serdaroğlu’nun bu jestinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kendisine teşekkür etti ve bu anı ölümsüzleştirmek için de objektiflere hep birlikte poz verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir