Ata Petrol, minik öğrencileri sevindirdi! - EĞİTİM | Tirebolu Ekspress Haber

Ata Petrol, minik öğrencileri sevindirdi!


Merkezi Tirebolu’da olan ve bölgedeki 4 ilde 7 istasyonu bulunan Ata Petrol, Keşap’taki Total Petrolün açılışı dolayısıyla ilçedeki Şehit Serkan Yılmaz Anaokulu’na anlamlı bir jest yaparak, öğrencilere çeşitli hediyeler dağıttı…

Doğu Karadeniz Bölgesinde Trabzon, Giresun ve Ordu ile Erzincan’da kurduğu akaryakıt istasyonlarıyla araç sahipleri ve sürücülere güleryüzle hizmet veren ve bu arada zaman zaman özel günlerde yaptığı etkinliklerle dikkat çeken Ata Petrol, her geçen gün hizmet ağını genişletiyor.

Giresun Bölgesinde Tirebolu’yu merkez olarak seçen Ata Petrol, bölgede 5 olan istasyon sayısını 7’ye çıkarırken; son olarak Ordu Shell ve Keşap Total markalarıyla güç birliği yaparak, daha geniş bir kesime hizmet vermeyi hedefledi. Keşap’taki Total Petrol ile gücünü birleştiren ve 22 Ekim Salı günü ilçedeki Şehit Serkan Yılmaz Anaokulu’na bir ziyarette bulunan Ata Petrol yöneticileri, okul yöneticileriyle görüşerek, minik öğrencilere çeşitli hediyeler dağıttılar. Ata Petrol Bölge Sorumlusu Ali Sandıkçı ile Tirebolu Petrol Ofisi Şube Müdürü Hatice Purtul ve Keşap Şube Müdürü İbrahim İbik’ten oluşan heyet, Keşap Şehit Serkan Yılmaz Anaokulu’na giderek, okul müdürü Gülşah Çelebi ve müdür yardımcısı Oğuzhan Demir ile kısa süreli bir sohbetten sonra sınıflara girerek, minik öğrencilere okuldaki çalışmalarına katkıda bulunacak hediyeler verdi.

Keşap Şehit Serkan Yılmaz Anaokulu yöneticileri Çelebi ve Demir, Tirebolu Ata Petrol ve Keşap Total İstasyonu yetkililerinin jestinden büyük memnunluk duyduklarını belirterek, kendilerine teşekkür ettiklerini söylediler. Şirket yöneticisi Ali Sandıkçı, bölgede geniş bir sahada hizmet veren ve her geçen gün bu alanı genişletmekte olan istasyonlarının kaliteli hizmetten yana olduğuna işaret ederek, “Ofis olarak Keşap’ta ilk ziyaretimizi minik öğrencilerimize yaptık. Ülkemizin geleceğine yön verecek çocuklarımızla buluşmaktan büyük mutluluk duyduk. İlerleyen zamanlarda bazı makamlara ve sivil toplum kuruluşlarına da ziyaretlerde bulunacağız” dedi.