Ata Petrol’den, çocuklara bayram hediyesi! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Ata Petrol’den, çocuklara bayram hediyesi!


Tirebolu’nun Yılgın Köyü’nde hizmet veren Ata Petrol Bayii, 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda istasyondan akaryakıt alan müşterilerin çocuklarına bayram jesti yaptı…

Tirebolu’nun Yılgın Köyü bük mevkiinde kısa bir süre hizmet vermeye başlayan Ata Petrol Ofisi Bayii, 23 Nisan’da minikleri mutlu etti. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle çocukları sevindiren petrol bayii, bayramda istasyondan akaryakıt alan müşterilerine anlamlı bir jest yaparak, ailelerin yanlarında bulunan miniklere bayram hediyesi verdi.

Bayram boyunca yaklaşık 50 minil öğrenciye Boyama Kitabı ve Boya Kalemi dağıttıklarını bildiren istasyon müdürü Ali Sandıkçı, çocukların geleceğimizin teminatı olduklarını ifade ederek, “23 Nisan Çocuk Bayramında onları sevindirmek ve mutlu etmek çok güzel birşey. Biz de istasyon olarak bu bayramda böyle bir etkinlik yaptık ve istasyonumuza akaryakıt almak için gelen değerli müşterilerimize küçük çapta bir jest yaptık” dedi.

Öte yandan, Tirebolu Yılgın Köyündeki Ata Petrol’de; akaryakıt ürünlerinde yüksek iskinto ile kaliteli hizmet verdiklerini söyleyen şirket müdürü Sandıkçı, istasyonlarında çocuklar için oyun parkı, büyükler için mescit bulunduğunu ve her türlü yıkama hizmetleriyle müşterilerinin emniyetli bir şekilde ağırlandığını kaydederek, “Ata Petrol müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan bir istasyondur. Müşterilerimize hizmetin en iyisini sunmak ve güven içinde yolculuk yapmalarını sağlamak başlıca görevimizdir” şeklinde değerlendirme yaptı.