Başkan Aksu’dan, genç iletişimciye ödül! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Başkan Aksu’dan, genç iletişimciye ödül!


Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Genç İletişimciler Yarışmasında Haber-Röportaj dalında Türkiye 3’ncüsü olan Tirebolu İletişim Fakültesi öğrencisi Fatma Kapusuz’u kutlayarak ödüllendirdi…

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Aydın Doğan Vakfı tarafından bu yıl 29’ncusu düzenlenen Genç İletişimciler Yarışmasında Haber-Röportaj dalında Türkiye 3’ncüsü olan Tirebolu İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü 3’ncü sınıf öğrencisi Fatma Kapusuz’u, kutlayarak ödüllendirdi.

Tirebolu İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. İsmail Cem Feridunoğlu ve Öğretim Görevlisi Hakkı İşcan ile birlikte Giresun Belediye Başkanı Aksu’yu makamında ziyaret eden Kapusuz’u kutlayan Aksu, “Belediye olarak  gençlerimizin yeteneklerini ortaya çıkarmaları konusunda elimizden gelen her türlü desteği veriyoruz. Üniversitemizde öğrenim gören genç kardeşlerimiz bizim kültür ve turizm elçilerimizdir. Biz, gençlerimizin burada iyi bir eğitim alarak dünya vatandaşı olmasını, sorgulayan, proje üreten bireyler olarak yetişmesini arzu ediyoruz. İşte bu kapsamda, Tirebolu’daki İletişim Fakültesi’nin adını duyuran ve bizlere gurur yaşatan değerli öğrencimizi ve onu yetiştiren tüm eğitimcileri yürekten kutluyorum” dedi.