Son Dakika

Haziran 24 2024 | Pazartesi
SİYASET

Başkan Bektaş, geri döndü!

İYİ Parti Tirebolu İlçe Başkanlığı görevinden 2023 yılı sonlarında istifa eden Erdinç Bektaş, İlçe Yönetim Kurulu kararı ile yeniden başkanlık görevine getirildi…

 İYİ Parti Tirebolu İlçe Teşkilatı’nın kurucu başkanı Erdinç Bektaş, mevcut İlçe Başkanı Atilla Aydın’ın, Belediye Meclisi Üyeliğine aday olmasıyla yeniden göreve getirildi. İYİ Parti İlçe Başkanlığı görevinden Kasım 2023’de istifa eden Bektaş, İlçe Yönetim Kurulu kararıyla yeniden eski görevine getirilirken; bu karar parti camiasında büyük memnunluk yarattı.

İYİ Parti Tirebolu İlçe Teşkilatı’nın kurucu başkanı olan Bektaş’ın, yeniden göreve getirilişiyle ilgili olarak Yönetim Kurulu’ndan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi: “İYİ PARTİ Tirebolu İlçe Yönetim Kurulumuz, 24 Ocak 2024 tarihinde İlçe Başkan Vekili Zeliha Kanber Başkanlığında toplanarak, İlçe Başkanımız Atilla Aydın’ın Mahalli İdareler Seçimlerinde Belediye Meclis Üyesi adayı olması için 30 Kasım 2023 tarihindeki istifası dolayısıyla, Yönetim Kurulumuzun kararı ile Kurucu İlçe Başkanımız Erdinç Bektaş, oybirliği ile yeniden İYİ PARTİ Tirebolu İlçe Başkanı seçilmiştir. Kıymetli Tirebolu halkına ve İYİ PARTİ üyelerimize saygıyla duyurulur. Sürecin ilçemize ve partimize hayırlı olmasını dileriz.

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler