Son Dakika

Nisan 19 2024 | Cuma
SİYASET

Başkan Dikmen’in listesi onaylandı!

Bir süre önce Genel Merkez tarafından Tirebolu Ak Parti İlçe Başkanlığı’na getirilen M. Yaşar Dikmen, basına ilk demecini verdi ve “Herşey Tirebolu için” dedi…

6 Ağustos 2019’da Genel Merkez tarafından Tirebolu Ak Parti İlçe Başkanlığı’na getirilen M. Yaşar Dikmen, kısa sürede oluşturup Ankara’ya yolladığı yönetim listesini onaylatarak resmiyet kazandı. Başkan Dikmen’in 15 asil ve 8 yedek üyeden oluşan yönetim listesinde yer alan isimleri aşağıdaki sütunlarımıza alacağız.

Tirebolu Ak Parti İlçe Teşkilatı M. Yaşar Dikmen başkanlığında şu isimlerden oluştu: Tayyip Çamur, Sinan Bayraktaroğlu, Halil Demiral, Aydın Köse, Sedat Uçar, İbrahim Coşkun, Yakup Yıldız, Büşra Sümeyye Ersöz, Fahrettin Öztürk, Ahmet Atacan, Kazım Eser, Emine Üstün, Abdullah Beşirli ve Hasan Cinci. Yedek Üyeler: Mehmet Kertmen, Yusuf Eyibil, Şule Aracı, Doğan Gümüş, İlkay Demir, Necati Bayrak, Niyazi Ekin ve Ali Rıza Domaç.

Tirebolu Ak Parti Teşkilatı’nın yeni başkanı Dikmen, yönetim listesinin onaylanmasından sonra basına ilk demecini verdi ve “Herşey Tirebolu için” diyerek, şu ifadeleri kullandı: “Bundan önceki süreçlerde Ak Parti İlçe Teşkilatımızda her birimde görev yapan başkan ve yöneticilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Bundan sonraki süreçte ilçemizin gelişip-kalkınması için tüm teşkilat arkadaşlarımla birlikte canla-başla çalışacağız. İlçemizin mevcut sorunlarını gayet iyi biliyoruz. Sorunların çözümünü de biliyoruz. Tüm sorunların üstesinden gelip, daha yaşanabilir bir Tirebolu için elimizden gelen herşeyi yapacağız. Amacımız, ilçemizin iktidar nimetlerinden de yararlanarak tüm sorunlarını çözmek ve Tirebolu’ya artı değer kazandırmaktır.

Öte yandan, Tirebolu Ak Parti İlçe Teşkilatı 10 Eylül Salı günü M. Yaşar Dikmen başkanlığında parti lokalinde toplanarak görev bölümü yapacak.   

 

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler