Başkan Durmuşkaya’dan, hastaneye ziyaret! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Başkan Durmuşkaya’dan, hastaneye ziyaret!


Tirebolu Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya, Devlet Hastanesini ziyaret ederek, Başhekim Muhtar ile kurumdaki noksanlıkları görüştü…

Tirebolu Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya, 10 Ekim Çarşamba günü Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek, Başhekim Kenan Muhtar ile kurumdaki eksiklikler hakkında istişarelerde bulundu.

Beraberinde Ak Parti İlçe Teşkilat Başkanı Başkanı Yusuf Bayrak olduğu halde Tirebolu Devlet Hastanesi’ne giden İlçe Başkanı Durmuşkaya, Başhekim Kenan Muhtar’ın makam odasında Hastane Müdürü Tahsin Tacal’ın da hazır bulunduğu mini oturumda, kurumda görülen noksanlıklar üzerinde fikir alış-verişi yaptı. Tirebolu’da Kadın Doğum Uzmanının bulunmamasının büyük bir eksiklik olduğunu bildiren Başkan Durmuşkaya, hastanedeki bu boşluğun doldurulması konusunda hemen harekete geçeceklerini belirterek, “Biz, ilçemize hizmet eden hastanemizin her yönüyle tam tekmil olmasını arzu ediyoruz. Hastanemizdeki eksiklikleri tespit edip, gereğinin yapılması için harekete geçeceğiz. Biz ve diğer idareci arkadaşlarımız, Tirebolu’ya hizmet için buradayız. Belediye Başkanımız Karabıçak’ın da katkılarıyla hastanemizdeki tüm eksiklikleri gidermeye çalışacağız” dedi.

Öte yandan, Tirebolu Devlet Hastanesi Başhekimi Muhtar, Ak Parti İlçe Başkanı Durmuşkaya ile Teşkilat Başkanı Başkanı Bayrak’ın, kurumu ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, her iki başkana da teşekkürlerini sundu.