Başkan Karabıçak, şampiyon gençleri kutladı… - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Başkan Karabıçak, şampiyon gençleri kutladı…


Bu sezon altyapıda çifte başarıya imza atan Tireboluspor U 15 ve U 17 takımı oyuncularını makamında kabul eden Belediye Başkanı Karabıçak, genç futbolculara balık ziyafeti çekti…

Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak, 2018-2019 sezonunda altyapıda çifte şampiyonluk yaşayan Tireboluspor U 15 ve U 17 takımı oyuncularını makamında kabul ederek, çifte kupalı gençleri kutladı.

Başkan Karabıçak, Tireboluspor’un her zaman yanında olduklarını belirterek, altyapıda çifte şampiyonluk yaşayan gençlere Yakamoz Restaurant’ta balık ziyafeti çekti. Önce makamında şampiyon gençleri kabul eden ve onları kutlayan Karabıçak, sporculara hitaben yaptığı konuşmada, “İlçemize çifte şampiyonluk yaşatan sizleri candan kutluyor ve başarılarınızın devamını diliyorum. Biz, her zaman Tireboluspor’un yanındayız ve destekçisiyiz. Sizlerden gruplarda da ilçemizi en iyi şekilde temsil etmenizi ve b aşarılı sonuçlara imza atmanızı bekliyorum” dedi.

Belediye Başkanı Karabıçak’ın makamında kabul ettiği futbolcuların yanında yer alan Tireboluspor Kulübü Başkanı Adem Kemal ile Genel Kaptan Mahmut Bora ve antrenör Necati Akyol, kulübe verdiği desteklerden dolayı kendisine teşekkür ederek, “Şampiyon gençlerimizle büyük gurur duyuyoruz. Bu gençleri takımın geleceği olarak görüyoruz. Tireboluspor önümüzdeki yıllarda bu gençlerimizle daha iyi yerlere gelecek ve öze dönüşü sağlayacaktır. Biz, kulüp olarak gençlerimize çok güveniyoruz” şeklinde ifadeler kullandılar.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir