Başkan Karabıçak ve Durmuşkaya’dan, seçmenlere teşekkür… - SİYASET | Tirebolu Ekspress Haber

Başkan Karabıçak ve Durmuşkaya’dan, seçmenlere teşekkür…


Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak ile Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya, 24 Haziran seçimlerinden sonra yayınladıkları ortak mesajda, Tirebolu’da oy kullanan tüm seçmenlere teşekkürlerini ilettiler…

24 Haziran’da yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Seçimlerinde çıkan sonuçlar sonrasında hedefledikleri noktaya ulaştıklarını bildiren Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak ile Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya, ortak bir mesaj yayınlayarak, ilçedeki seçmenlere teşekkür ettiler.

24 Haziran seçimlerinin demokrasinin zaferiyle sonuçlandığını ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yeni sistemin ilk başkanı seçildiğini kaydeden Karabıçak ve Durmuşkaya, Ak Partili olarak her zaman milli iradenin önemine inandıklarını belirterek, seçim sonuçlarının tüm ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını dilediler.

Tirebolu Belediye Başkanı Karabıçak ve Ak Parti İlçe Başkanı Durmuşkaya, 24 Haziran seçimlerinde ilçede aldıkları sonucun, tüm Türkiye’ye yansıdığını ve hedeflerine ulaştıklarını ifade ederek, “Teşekkürler Tirebolu. 24 Haziran’da alınan sonuç ülkemize ve milletimize hayırlı olsun. 24 Haziran Pazar günü yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Seçimleri,; ilçemizde, ilimizde ve ülkemizde en güzel sonuçlarla nihayete ermiştir. Bu süreçte bizlere destek veren tüm ilçe halkımıza, Seçim Koordinasyon Başkanımız Halil Bayrak ve ekibine, Gençlik ve Kadın Kollarımıza, İl Genel Meclisi Üyelerimize, Belediye Meclisi Üyelerine, köy ve mahalle başkanlarımıza, çok değerli dava arkadaşlarımıza ve tüm gönüldaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” dediler ve seçim süreci boyunca sandıklarda görevlerini eksiksiz yerine getiren sandık görevlilerine de minnet duygularını ilettiler.