Başkan Karabıçak ve oğlu taburcu oldu! - YAŞAM | Tirebolu Ekspress Haber

Başkan Karabıçak ve oğlu taburcu oldu!


Giresun Ada Hastanesi’nde başarılı bir operasyon geçiren Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak ile evinin balkonundan düşerek herkesi korkutan minik Muhammed Emin Karabıçak, hastaneden taburcu olarak evlerinde istirahate çekildiler…

Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak ile küçük oğlu Muhammed Emin Karabıçak, tedavi oldukları hastaneden çıkarak evlerinde istirahate çekildiler.

Bilindiği üzere, geçtiğimiz hafta Tirebolu’da yürekleri ağıza getiren olayda, Demirci Mahallesindeki evlerinin balkonunundan düşerek acilen Giresun Ada Hastanesi’ne kaldırılan minik Muhammed, hastanede tedavi altına alınmıştı. Küçük Muhammed, müşahade altına alındığı hastanede kısa sürede normal sağlığına kavuşurken; oğlunun hastanedeki tedavisi sırasında kendisi de bıçak altına yatan Başkan Karabıçak, fıtıktan ameliyat oldu. Büyük kaza geçiren oğlunun yanında kalırken ameliyat masasına yatan ve küçük bir operasyon geçiren Belediye Başkanı Karabıçak, önceki gün oğluyla birlikte hastaneden taburcu olarak, Tirebolu’daki evlerinde istirahate çekildi. Kendisiyle telefonda görüştüğümüz Başkan Karabıçak, sağlık durumlarının iyi olduğunu ifade ederek, oğlunun ve kendisinin tedavileri sırasında iletişim organları vasıtasıyla geçmiş olsun dileklerini ileten herkese sonsuz teşekkürlerini sunduğunu yineledi ve istirahat sırasında da ilçedeki hizmetleri takip ettiğini söyledi.

Tirebolu Ekspres Ailesi olarak Belediye Başkanımız Karabıçak’a ve küçük oğlu Muhammed Emin’e geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor ve kendilerine acil şifalar diliyoruz.