Başkan Karabıçak’tan, gazetecilere kutlama… - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Başkan Karabıçak’tan, gazetecilere kutlama…


Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla ilimizde görev yapan basın mensuplarıyla Giresun’da biraraya geldi…

Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı münasebetiyle ilimizde görev yapan basın mensuplarıyla Giresun’da bir araya geldi. Hafta başında Ankara’ya gittiği için Giresunlu gazetecilerle bir gün gecikmeli olarak 25 Temmuz’da buluşan Başkan Karabıçak, tüm basın mensuplarının  gününü kutladı.

Beraberinde Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya ve Belediye Başkan Yardımcısı Mazlum Tomak olduğu halde 25 Temmuz Perşembe günü Giresun’a giden Tirebolu Belediye Başkanı Karabıçak, saat 10’da Cumhuriyet Parkındaki bir kafede basın mensuplarının karşısına geçti. Giresun ve ilçelerinde görev yapan gazetecilerin bayramını kutlayan ve basın mensuplarına başarılar dileyen Karabıçak, basının hem kendileri ve hem de toplum için öneminden bahsederek, zor şartlar altında görev yapan gazetecileri tebrik ettiğini söyledi. Başkan Karabıçak’ın gazetecilerle samimi bir ortamda gerçekleştirdiği toplantı yaklaşık bir saat sürdü ve görüşme hatıra fotoğraflarının çekilmesiyle sona erdi.