Başkan Karabıçak’tan, şampiyon okula ödül! - SPOR | Tirebolu Ekspress Haber

Başkan Karabıçak’tan, şampiyon okula ödül!


Giresun Okullararası Yıldız Kızlar Futbol Şampiyonasında il birincisi olan Tirebolu F.S.M. İlk/Ortaokulunu makamında kabul eden Başkan Karabıçak, şampiyon okulu kutladı…

Giresun Okullararası Yıldız Kızlar Futbol İl Birinciliğinde büyük bir başarıya imza atarak, şampiyon olan Tirebolu Fatih Sultan Mehmet İlk/Ortaokulu’nu makamında kabul eden Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak, il şampiyonunu kutlayarak başarılı sporcuları ödüllendirdi.

1 Mart Perşembe günü Giresun’da Teyyaredüzü Ortaokulu ile oynadığı final maçını 1-0 kazanarak, il birinciliğini elde eden Tirebolu temsilcisi Fatih Sultan Mehmet İlk/Ortaokulu’nun başarılı sporcuları, beraberlerinde okul müdürü Aydın Torun ve Beden Eğitimi Öğretmeni Murat Turan ile birlikte 2 Mart Cuma günü kupa ve madalyalarıyla Belediye Başkanı Karabıçak’ı makamında ziyaret ettiler. Şampiyon takımı ve okulu kutlayan Başkan Karabıçak, makamında sporcularla bir süre sohbet ederek, kendilerine çeşitli ikramlarda bulundu.

F.S.M. İlk/Ortaokulu’nun elde ettiği başarı ile gururlandıklarını belirten Belediye Başkanı Karabıçak, kendilerini ödüllendireceklerini söyleyerek, sporculardan grup maçlarında da başarılar beklediğini sözlerine ekledi. F.S.M.’li sporcu ve yöneticilerle makam odasında bir de hatıra fotografı çektiren Karabıçak, şampiyon okula grup maçları öncesinde destek sözü verdi.