Başkan Karapıçak’a turizm ödülü… - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Başkan Karapıçak’a turizm ödülü…


Yerel Yönetimler Dergisi tarafından Kayseri’de “Turizme Destek”kategorisinde düzenlenen yarışmada Yılın Başarılı Belediye Başkanı seçilen Tirebolu Belediye Başkanı Karapıçak’a törenle ödül verildi…

Yerel Yönetimler Dergisi’nin 2017 için düzenlediği Yılın Yerel Yöneticiler Anketinde halkın oylarıyla “Turizme Destek”kategorisinde Yılıjn Başarılı Belediye Başkanı seçilen Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak’a ödül verildi.

Yerel Yönetimler Dergisi’nin bu yıl 7’ncisini düzenlediği ankette dereceye girenlere ödüller verilirken; söz konusu ödülü almak için Kayseri’ye davet edilen Karapıçak’a ödülü, Yerel Yönetimler Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Oğuz tarafından takdim edildi. Kayseri’de gerçekleşen Ödül Törenine Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfekçi ile Enerji ve Tabii Kaynaklar eski Bakanı Taner Yıldız’da katıldı.

“Turizme Destek” kategorisinde Yılın Başarılı Belediye Başkanları arasında yer almaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Tirebolu Belediye Başkanı Karapıçak, kendisini bu ödüle layık görenlere teşekkür ederek, “Almış olduğum ödül, benim değil, tüm Tirebolu’nundur. Yerel Yönetimler Dergisi’nin 7’ncisini düzenlemiş olduğu ankette Tirebolu için yaptıklarımız yaptıklarımız halkımızın takdirini kazandı ki, kullanılan oylar neticesinde Yılın Yerel Yöneticisi unvanına layık görüldük. Çalışmalarımız kaldığı yerden devam edecek ve biz her zaman olduğu gibi, halkımızın teveccühüne layık olmaya gayret göstereceğiz. Amacımız beldemize ve halkımıza hizmetin en iyisini vermektir” dedi.