Başkan Karapıçak’tan, öğrencilere tatil hediyesi! - YAŞAM | Tirebolu Ekspress Haber

Başkan Karapıçak’tan, öğrencilere tatil hediyesi!


Tirebolu Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, yarıyıl tatiline çıkan öğrencilerin hoşça vakit geçirmelerini sağlamak için ilçeye Çocuk Tiyatrosu getirdi…

Tirebolu Belediyesi, ilçede yarıyıl tatiline çıkan öğrencilerin hoşça vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla, Kültür ve Sanat Etkinliklerine bir yenisini daha ekleyerek, tatilin tadını çıkaran öğrencilerin gönüllerince eğlenmelerine katkıda bulundu.

Özellikle minik öğrenciler için ilçeye Çocuk Tiyatrosu getirten Belediye Başkanı Abdullah Karapıçak, “Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın yarı yıl tatilllerini daha güzel geçirmeleri için, kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında ilçemize getirdiğimiz Çocuk Tiyatrosu ile önemli bir görevi daha yerine getirmiş olduk. Çocuklarımız bu etkinlik sayesinde tatilin tadını çıkararak gönüllerince eğlenme fırsatı buldular” dedi.

Belediye tarafından Tirebolu’ya getirilen Çocuk Tiyatrosu, İletişim Fakültesi Konferans Salonunda öğrencilere animasyon ve illizyon gösterileri sunarken; ebeveynleri ile birlikte etkinliğe gelen öğrenciler, müzik eşliğinde doyasıya eğlenerek, tatilin tadını çıkardılar. Tirebolu Belediyesi, çocukların tatilin keyfini yaşamaları için önümüzdeki Şubat ayı başlarında ilçeye yeni bir tiyatro daha getirtecek.