Başkan Kemal’in en mutlu günü! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Başkan Kemal’in en mutlu günü!


Tirebolulu iş adamı ve Tireboluspor Kulübü Başkanı Adem Kemal; büyük kızı Gamze’yi, Güvenlik Memuru Habip Aydın ile evlendirerek, büyük mutluluk yaşadı…

Tirebolu’nun tanınmış iş adamlarından Kemaloğlu Balıkçılık Firmasının sahibi ve Tireboluspor Kulübü Başkanı Adem Kemal, 3 çocuğundan ilkinin mürüvvetini gördü ve büyük kızı Gamze’nin dünyaevine girmesiyle büyük mutluluk yaşadı.

20 Temmuz akşamı Aşgana Düğün Salonunda yapılan muhteşem bir törenle büyük kızı Gamze’yi, Tirebolulu Güvenlik Memuru Habip Aydın ile evlendiren Adem Kemal, böylece ilk evladının mürüvvetini görmenin heyecanını yaşadı. Başkan Kemal’i, mutlu gününde iş arkadaşları ile üst düzey komutanlar ve spor dünyasından bazı önemli isimler yalnız bırakmadı. Tirebolu Belediye Başkanı Burhan Takır’ın da katıldığı düğünde, belediyede görev yapan Gamze Kemal’i, mesai arkadaşları tek tek tebrik ederek, kendisine mutluluklar diledi. Tirebolu Ekspres Ailesi olarak biz de Tireboluspor Başkanı Adem Kemal’in mutlu gününü tebrik ediyor ve evlenerek dünyaevine giren Gamze-Habip çiftine de ömür boyu mutluluklar diliyoruz.