Başkan Memiş’ten, Tirebolu’ya Ziyaret! - SİYASET | Tirebolu Ekspress Haber

Başkan Memiş’ten, Tirebolu’ya Ziyaret!


İYİ Parti Giresun İl Başkanı Ahmet Memiş, Tirebolu İlçe Teşkilatı’nda yeniden başkanlığa seçilen Bektaş ve ekibine nezaket ziyaretinde bulundu…

İYİ Parti Giresun İl Başkanı Ahmet Memiş, beraberinde Teşkilat Başkanı Kamil Tokul ve İl Yönetim Kurulu üyeleri olduğu halde Tirebolu’ya gelerek, ilçede bir süre önce yapılan kongrede yeniden İlçe Başkanlığına seçilen Erdinç Bektaş ve ekibine nezaket ziyaretinde bulundu.

Beraberindeki heyetle 10 Mart Salı günü Tirebolu İYİ Parti İlçe Teşkilatı’nı ziyaret eden İl Başkanı Memiş, partide ikinci kez İlçe Başkanlığına getirilen Bektaş ve ekibini tebrik ederek, yeni dönem için kendilerine başarılar diledi. İYİ Parti Tirebolu İlçe Başkanı Bektaş, İl Başkanı Memiş ve Teşkilat Başkanı Tokul ile İl Yönetim Kurulu üyelerinin Tirebolu’ya yaptıkları ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Gayet samimi bir ortamda geçen bu ziyarette; ilçemiz, partimiz ve ülkemiz için üretilmesi gereken politikalar üzerinde duruldu. İYİ Parti’deki ikinci dönem görevimiz nedeniyle bizleri kutlayan İl Başkanımızla Teşkilat Başkanımıza ve İl Yönetim Kurulu üyelerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Yeni dönemde her şey ve Tirebolu daha –İYİ- olacak” dedi. Öte yandan, İYİ Parti İl Başkanı Ahmet Memiş, Tirebolu Teşkliatı’na yaptığı ziyarette, 12 Nisan’da gerçekleşecek olan il kongresinde tekrar aday olacağını bildirerek, kongre için Tirebolulu delegelerden destek istedi.