Son Dakika

Nisan 19 2024 | Cuma
GÜNDEM

Başkan Meşe’den, Tirebolu esnafına teşekkür!

Geride bıraktığımız ay içinde birer hafta ara ile yapılan kongrelerde Esnaf Kefalet Kooperatifi ve Esnaf Sanatkarlar Odası’nda yeniden başkanlığa seçilen Hüseyin Meşe, tüm kooperatif ve oda üyelerine teşekkür mesajı yayınladı…

Tirebolu Esnaf Kefalet Kooperatifi ve Esnaf Sanatkarlar Odası’nda 3’ncü kez başkanlığa seçilen Hüseyin Meşe, ilçedeki tüm esnaflara bir mesaj yayınlayarak teşekkür etti.

Geride bıraktığımız Şubat ayı içinde birer hafta ara ile yapılan genel kurulda hem Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi ve hem de Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanlığına yeniden seçilen Meşe, artık seçimlerin geride kaldığını belirterek, yeni dönem için çalışmalara başladıklarını söyledi. Başkan Meşe, “Tüm kooperatif ve oda üyelerimizin seçim sürecinde şahsıma ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımıza göstermiş oldukları teveccühten dolayı hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bizlere gönülden destek veren ve her türlü baskılara rağmen teveccühlerini esirgemeyen esnaflarımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Bundan sonra artık hizmet zamanı. Hükümet yatırımları ile ilgili ve odamızın yapmış olduğu çalışmaları; SMS, yazılı ve görsel basın aracılığı ile tüm üyelerimize duyuracağız. Yeni dönem hepimize ve tüm ilçe esnafına hayırlı-uğurlu olsun” diyerek, yönetim kurulundaki tüm arkadaşlarına başarılar diledi.

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler