Başkan Takır, mazbatasını aldı… | Tirebolu Ekspress Haber

Başkan Takır, mazbatasını aldı…

CHP ve İYİ Parti İlçe Başkanları, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi Üyeleriyle 5 Nisan Cuma günü İlçe Seçim Kurulu’na giden Tirebolu’nun yeni Belediye Başkanı Burhan Takır, mazbatasını alarak resmen göreve başladı…

31 Mart 2019’da yapılan Mahalli İdareler Seçimlerinde Millet İttifakı’nın da destekleriyle CHP’den Tirebolu Belediye Başkanlığı’na seçilen Burhan Takır, 5 Nisan Cuma günü İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatasını alarak, resmen göreve başladı.

5 Nisan Cuma günü öğleden önce beraberinde CHP ve İYİ Parti İlçe Başkanları, İl Genel Meclisi Üyesi ve Belediye Meclisi üyeleriyle birlikte İlçe Seçim Kurulu’na giden Belediye Başkanı Takır, İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Erencan İşleyen’den mazbatasını aldı. Başkan Takır ve ekibinin İlçe Seçim Kurulu’nda adeta şölen havasına dönüştürülen Mazbata Törenine; CHP İlçe Başkanı Mustafa Karadeniz ve İYİ Parti İlçe Başkanı Erdinç Bektaş ile CHP’den İl Genel Meclisi Üyeliğine seçilen Ömer Cebeci, kontenjan adayı Kazım Tarakçı, Millet İttifakı Belediye Meclisi Üyeleri Atilla Aydın, Temel Cırıt, Yusuf Memiç, Kadir Aksoy, Celalettin Fırat ve Takır’ın eşi Emriye Takır’da katıldı.

İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Erencan İşleyen, Belediye Başkanı seçilen Burhan Takır ve ekibini tek tek tebrik ederek, kendilerine mazbatalarını verdi. İlçe Seçim Kurulu’ndan mazbatalarını alan Takır ve ekibindeki üyeler, Adliye Sarayı önünde topluca fotograf çektirerek objektiflere mutluluk pozu verdiler. Tirebolu’da tekrar göreve başlayan Belediye Başkanı Takır ve ekibini kutluyor, yeni ekibin Tirebolu’muza hayırlı-uğurlu olmasını diliyoruz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir