Son Dakika

Haziran 15 2024 | Cumartesi
GÜNDEMKÜLTÜR

Başkan Takır’dan, gecikmeli kutlama!

Tirebolu Belediye Başkanı ve aynı zamanda yeni dönem için CHP’nin başkan adayı Burhan Takır, Giresun ili genelinde görev yapan basın mensuplarıyla Doğal Dükkan’da buluşarak, kahvaltılı bir program düzenledi…

 Tirebolu Belediye Başkanı ve aynı zamanda yeni dönem için CHP’den başkan adayı Burhan Takır, Tirebolu Doğal Dükkan’da 18 Ocak Perşembe günü Giresun’da görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi. Çalışan Gazetecilerin 10 Ocak Gazeteciler Günü’nü, bazı özel nedenler yüzünden gecikmeli olarak kutladığını söyleyen Takır, günün anısına gazetecilere sabah kahvaltısı verdi.

 

Giresun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Bekir Bayram ile il genelinde görev yapan yerel ve ulusal basın mensuplarının katıldığı buluşmada, Tirebolu Belediye Başkanı Takır, CHP’den Belediye Başkanlığına bir kez daha aday olduğunu belirttiği konuşmasında, basın mensuplarından da destek istedi. Yerel Seçimlere aday olarak son kez gireceğini vurgulayan Takır, basın mensuplarına teşekkürlerini sunarak, “Verdiğiniz emekler için hepinize ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum. İyisi ile kötüsü ile bir şeyler vermek için hepimiz çaba gösterdik. Sizler de bunları halkımıza aktardınız. Bundan sonraki süreçte başkan olmasam da sizlerle bu kentte yine birlikte olacağız. Toplumumuzun gözü kulağı olan siz değerli basın mensuplarımızın gününü yürekten bir kez daha kutluyorum. Ve sizlere önümüzdeki yaşamlarınızda ve iş hayatınızda sağlık ve başarılar diliyorum” dedi.

Tirebolu Belediye Başkanı Takır’ın, basın mensupları için Doğal Dükkan’da düzenlediği program, toplu hatıra fotoğrafı çekimiyle sona ererken; başkan Takır’ın, basın mensuplarıyla buluşmasında CHP Tirebolu İlçe Başkanı Cemil Çalık’da hazır bulundu.

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler