Bayramoğlu Fırınından Güzel Hareket! | Tirebolu Ekspress Haber

Bayramoğlu Fırınından Güzel Hareket!

Tirebolu’nun Demirci Mahallesi’nde hizmet veren  Bayramoğlu Ekmek Fırını, “Askıda Ekmek Var” uygulamasıyla ihtiyaç sahibi vatandaşların ücretsiz olarak ekmek-pide almalarını sağlayıp, diğer fırınlara örnek oluyor…

Tüm dünyayı ve yurdumuzu etkisi altına alan korona virüs salgını nedeniyle işsiz-aşsız kalan yardıma muhtaç insanlara, özellikle içinde bulunduğumuz mübarek Ramazan ayında katkıda bulunmak için yarışanları görmek, hepimizi mutlu ediyor.

İşte bu konuda ufak bir örnek vermek için Tirebolu’nun Demirci Mahallesi’ndeki Bayramoğlu Ekmek Fırını’nı haber yapmak istiyoruz. İşletme sahibi Selim Bayramoğlu, Sosyal Sorumluluk Projesi kapsamında ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardımcı olmak amacıyla Ramazan ayında başlattığı “Askıda Ekmek Var” ve “Bir Ekmek de Senden” adlı uygulamayla, vatandaşların ücretsiz olarak ekmek almalarını sağlayarak, diğer meslektaşlarına da örnek oluyor. Bayramoğlu Fırını’nın başlattığı bu anlamlı uygulama, ilçede memnunluk yaratırken; mekan sahibi ve CHP İl Genel Meclisi Üyesi Ömer Cebeci, bu örneği çoğaltmak için diğer fırıncılara da çağrıda bulundu.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir