Bektaş Ailesinin Büyük Acısı! | Tirebolu Ekspress Haber

Bektaş Ailesinin Büyük Acısı!

Tirebolu’nun tanınmış eşraflarından merhum Şefik Bektaş’ın eşi Hürbeyan Bektaş (84), tedavi gördüğü İzmir’de vefat etti, cenazesi Tirebolu’da toprağa verildi…

Tirebolulu Bektaş Ailesinin büyük acısı. İlçenin Cintaşı Mahallesi’nden eski esnaf merhum Şefik Bektaş’ın eşi Hürbeyan Bektaş (84), tedavi gördüğü İzmir’de 1 Temmuz’da hakkın rahmetine kavuştu ve sevenlerini yasa boğdu.

Uzun bir süreden beri rahatsız olan ve İzmir’de tedavi gören Bektaş Ailesinin sevilen büyüklerinden Hürbeyan Bektaş, 3’ü kız biri erkek 4 çocuk annesiydi. İpek Sema, Salih, Yıldız ve Feza’nın sevgili anneleri, Ömeralp, Saadet ve Alihan’ın babaanneleri, İYİ Parti Tirebolu İlçe Başkanı Erdinç Bektaş ve Gülay Bektaş’ın yengesi, eski belediye çalışanlarından Mehmet Karadeniz, Kenan Danış ve Murat Tiryaki’nin kayınvalideleri Hürbeyan Bektaş’ın, ölümü aileyi ve yakınlarını yasa boğarken; merhumenin cenazesi İzmir’den Tirebolu’ya getirilerek 2 Temmuz’da toprağa verildi. Merhumenin naaşı sosyal mesafe kuralına uyularak Cintaşı Camiinde kılınan Cenaze Namazından sonra Kurucakale’deki Aile Kabristanlığında göz yaşları arasında defnedildi. Tirebolu Ekspres Ailesi olarak merhume teyzemize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz. Ruhu şad, mekanı cennet olsun!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir