Son Dakika

Haziran 20 2024 | Perşembe
EĞİTİMKÜLTÜR

Bilim Olimpiyatı’nda 3’ncü olduk!

Giresun ili genelinde ortaokullar arasında düzenlenen Bilim Olimpiyatı’nda Tirebolu Cumhuriyet Ortaokulu öğrencisi Denizhan Bayrak ile gururlandık…

Giresun’da ortaokul öğrencileri arasında düzenlenen Bilim Olimpiyatı’nda Tirebolu Cumhuriyet Ortaokulu öğrencisi Denizhan Bayrak, genel sıralamada il üçüncüsü oldu. Bu yıl 12’ncisi düzenlenen yarışmada dereceye giren başarılı öğrencimize ödülünü Giresun İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu verdi.

Bilim Olimpiyatı’nda emeği ve katkısı olan tüm yönetici ve öğretmenlere teşekkür ederek, katılan bütün öğrencileri de kutlayan İl Milli Eğitim Müdürü Tosunoğlu, bu tür etkinliklerin, ortaokul öğrencilerini temel bilgilere teşvik etmek, ulusal ve uluslararası çapta yapılan Bilim Olimpiyatlarına katılımlarını özendirmek amacıyla düzenlendiğini söyledi. Giresun’daki ortaokullar arasında düzenlenen Bilim Olimpiyatı’nda genel sıralamada Özel Giresun Doğa Ortaokulu’ndan M. Atahan Kesicioğlu birinci olurken; Çıtlakkale Ortaokulu’ndan Batuhan Çelik ikinci ve Tirebolu Cumhuriyet Ortaokulu’ndan da Denizhan Bayrak üçüncü sırayı elde etti.

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler