Birlik Başkanından, Tirebolu’ya Ziyaret! | Tirebolu Ekspress Haber

Birlik Başkanından, Tirebolu’ya Ziyaret!

Esnaf Kefalet Kooperatifleri Birliği Bölge Başkanı Yüksel Kaya, Covid-19 tedbirleri sonrasında Giresun ve ilçelerindeki kooperatiflerle Halk Bankası Şubelerine bir dizi ziyaretlerde bulundu…

Türkiye Esnaf Kefalet Kooperatifleri Birliği Bölge Başkanı Yüksel Kaya, pandemi sürecinde Kontrollü Hayata Geçiş ile birlikte bölgedeki kooperatiflere ve Halk Bankası Şubelerine bir dizi ziyaretler yaptı. Giresun ve ilçelerindeki Esnaf Kefalet Kooperatiflerindeki başkanların öneri ve taleplerini de dinleyen Kaya, salgın sürecinde sıkıntı yaşayan birliklere yardımcı olacaklarını bildirdi.

Beraberinde Bölge Birliği Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda Dereli Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Kaya olduğu halde, Giresun’un sahil kesiminde kalan ilçelerindeki kooperatiflere seri ziyaretler yaparken; bu ilçelerdeki kooperatiflere salgınla ilgili malzeme yardımında bulundu.

Tirebolu’daki ziyaretini 11 Haziran Perşembe günü gerçekleştiren Birlik Başkanı Kaya, İlçe Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Hüseyin Meşe’yi makamında ziyaret etti. Tirebolu’da Halk Bankası Şubesi’ni de ziyaret eden birlik başkanları, ilçede yeni yapılmakta olan kooperatif binasında da incelemelerde bulundu ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.   


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir