Bocce’de Karaahmetli üstünlüğü… | Tirebolu Ekspress Haber

Bocce’de Karaahmetli üstünlüğü…

Tirebolu Karaahmetli Öğretmen Gürbüz Alpay Ortaokulu, bu yılki turnuvada da il birinciliğini kimseye kaptırmadı…

Tirebolu Karaahmetli Öğretmen Gürbüz Alpay Ortaokulu, bu yılki Bocce Turnuvasında da birinciliği kimseye kaptırmadı ve Yıldız Kızlar kategorisinde il birincisi oldu.

19 Şubat’ta Giresun Atatürk Stadı’nda yapılan Ortaokullararası Bocce Turnuvası’nda Yıldız Kızlar kategorisinde üst üste 5 maçını kazanan Tirebolu Karaahmetli Ortaokulu, bir kez daha il birinciliğini elde ederek, Sinop’ta yapılacak Bölge Şampiyonasında ilimizi temsil etmeye hak kazandı.

Okullararası Bocce Turnuvasına erkekler kategorisinde de katılan ilçemiz temsilcisi Karaahmetli Ortaokulu, 20 Şubat’ta gerçekleşen şampiyonada 11 takım arasında final maçı oynama başarısını göstererek, bu kategoride de il ikincisi oldu. Bocce Turnuvasına Beden Eğitimi Öğretmeni Gülben Deniz Öztürk nezaretinde katılan ve başarılı sonuçlara imza atan temsilcimiz Karaahmetli Ortaokulu’nun, bir kez daha il birinciliğini elde etmesi, ilçede büyük sevinç yaratırken; okul müdürü Murat Semiz, şampiyon öğrencileri ve öğretmenlerini tebrik ederek, Sinop’ta yapılacak Bölge Şampiyonasında kendilerine başarılar diledi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir