Cebeci, Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

Cebeci, Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti!


İl Genel Meclisi’nin Tirebolulu Üyesi Ömer Cebeci, başkent Ankara’da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na, ilçemizde yaşanan mağduriyetlerle ilgili bilgiler sundu…

Giresun İl Genel Meclisi’nin soru rekortmeni üyesi Ömer Cebeci, başkent Ankara’ya giderek, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu makamında ziyaret etti. 14 Ocak Perşembe günü gerçekleşen ziyarette CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na, çevremizde yaşanan mağduriyetlerle ilgili bilgiler aktaran Cebeci, kendi yazmış olduğu “Başarılı Politikacı Olmak” adlı kitabını da CHP Genel Başkanına hediye etti.İl Genel Meclisi’nin Tirebolulu üyesi Cebeci, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’na yaptığı ziyarette, yöremizde yaşanan mağduriyetlerle ilgili bir brifing sunarken; Genel Başkandan destek talebinde bulundu. CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu tarafından sıcak bir ilgiyle karşılanan Cebeci’nin, bu ziyareti memnunlukla karşılanırken; İl Genel Meclisi’nin çok sesli üyesinin Genel Başkana yöremizde yaşanan mağduriyetleri iletmesi, kamuoyunda büyük yankı buldu. CHP’li Meclis Üyesi Cebeci, ziyaret sonunda Genel Başkan Kılıçdaroğlu’na imzalı kitabını da sunarak, kendisine şükranlarını iletti.

Öte yandan, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nu ziyaretinden sonra Genel Merkezi de ziyaret eden Cebeci, burada Genel Başkan Yardımcılarından Seyit TorunAli Öztunç ve Oğuz Kaan Salıcı’nın yardımcısı eski Giresun Milletvekili Eşref Karaibrahim ile de buluşarak, kendilerine imzalı kitabını takdim etti. Öte yandan, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nu ziyaretinden sonra Genel Merkezi de ziyaret eden Cebeci, burada Genel Başkan Yardımcılarından Seyit Torun, Ali Öztunç ve Oğuz Kaan Salıcı’nın yardımcısı eski Giresun Milletvekili Eşref Karaibrahim ile de buluşarak, kendilerine imzalı kitabını takdim etti.