Son Dakika

Haziran 15 2024 | Cumartesi
EĞİTİMKÜLTÜR

Cemile Dede, güven tazeledi!

Tirebolu Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin yeni döneme ait genel kurulu yapıldı ve eski başkan Dede, tekrar aynı göreve getirildi…

Tirebolu Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin yeni döneme ait kongresi yapıldı ve eski başkan Cemile Dede güven tazeledi. Aynı zamanda TİRDEF üyesi de olan derneğin son genel kurulunda yönetim ve denetim kurullarının yanı sıra 5 kişiden oluşan TİRDEF delegeleri de belli oldu.

Tirebolu Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nde başkanlık görevine tekrar seçilen Dede’nin nezaretindeki Yönetim Kurulu’na Hasan Meşe, Rengin Gökçe, Sedat Akyıldız ve Gülsevin Takır gibi isimler girerken; Şaban Aydın Arslan, Zerrin Kalafat ve Nezire Özkanlı gibi isimler de Denetim Kurulu’na seçildiler. Bu arada, TİRDEF için yapılan delegelik seçimlerinde ise M. Çınar Çetinkaya, Haldun Domaç, İsmet Rizeli, Sedat Akyıldız ve Emin Uğur’da TİRDEF delegesi oldular. Tirebolu Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin yeni yönetimini kutluyor ve ilçemize hayırlı olmasını diliyoruz.  

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler