CHP Engelli Komisyonundan Tirebolu’ya Ziyaret! - SİYASET | Tirebolu Ekspress Haber

CHP Engelli Komisyonundan Tirebolu’ya Ziyaret!


Giresun CHP Engelliler Komisyonu Başkanı Kozluca ve yönetim kurulu üyeleri, Tirebolu’ya gelerek, Belediye Başkanı Takır ile CHP İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ettiler…

Giresun CHP Engelli Komisyonu üyelerinden oluşan 3 kişilik heyet,  8 Ekim’de Tirebolu’ya gelerek, ilçede bir dizi ziyarette bulundu. Komisyon Başkanı Ayça Kozluca nezaretinde ilçeye gelen heyet, Tirebolu’da Belediye Başkanı Burhan Takır ile CHP İlçe Başkanlığını ayrı ayrı ziyaret etti.

CHP Giresun Engelli Komisyonu Başkanı Ayça Kozluca ile yönetim kurulu üyeleri Kamer Uzuner ve Oğulcan Sakarya’dan oluşan heyet, Tirebolu Belediye Başkanı Takır’ı makamında ziyaret  ederken, komisyon olarak kendilerine engelliler konusunda ne gibi yardımlarda bulunabileceklerini belirterek, başkandan dilek ve önerilerini aldı. CHP Engelli Heyeti, daha sonra ilçe başkanlığına da giderek, İlçe Başkanı Mustafa Karadeniz ve bazı yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

CHP Engelli Komisyonu olarak özellikle kendi memleketi olan Tirebolu’ya özel önem verdiklerini bildiren başkan Kozluca, engellilerin sorunlarının çözümü için her türlü fedakarlığı yaptıklarını ve yapmaya hazır olduklarını belirterek, “Biz, komisyon olarak toplumumuzdaki tüm engelleri kaldırmaya çalışıyoruz. Bunun için de yerelde üzerimize düşeni yapmak adına tek tek ilçelerimizi dolaşıp ziyaret ediyoruz” dedi. CHP Giresun Engelli Komisyonunun bu ziyareti, Tirebolu’da büyük memnunluk yaratırken; Belediye Başkanı Takır ve CHP İlçe Başkanı Karadeniz, komisyon başkanı ve üyelerine ayrı ayrı teşekkür ettiler.