CHP İl Başkanı Bilge’den, Tirebolu’ya Ziyaret! - SİYASET | Tirebolu Ekspress Haber

CHP İl Başkanı Bilge’den, Tirebolu’ya Ziyaret!


CHP’de son yapılan kongrede yeniden İl Başkanlığına seçilen Fikri Bilge, 26 Şubat Çarşamba günü Tirebolu İlçe Teşkilatı’na nezaket ziyaretinde bulundu…

Cumhuriyet Halk Partisi’nde son yapılan kongrede ikinci kez İl Başkanlığına seçilen Fikri Bilge, 26 Şubat Çarşamba günü beraberindeki heyetle Tirebolu’ya gelerek, İlçe Başkanlığına nezaket ziyaretinde bulundu.

Beraberinde CHP Merkez İlçe Başkanı Murat Bektaş ve İl Kadın Kolları Başkanı Fatmagül Bilen Topçuoğlu olduğu halde 26 Şubat Çarşamba günü Tirebolu’ya gelen İl Başkanı Bilge, CHP İlçe Başkanı Fatma İyice ve yönetim kurulu üyeleriyle görüştü ve bir süre sohbet etti. Tirebolu Belediye Başkanı Burhan Takır’ın da hazır bulunduğu ziyarette, CHP’nin iktidar yürüyüşünü hep birlikte gerçekleştireceklerini belirterek, “CHP’nin yolu, iktidar yoludur. Bu kutlu yolda tüm teşkilatlarımız ve birimlerimizle birlikte yürüyeceğiz. CHP’yi iktidar yapma yolunda emin adımlarla yürüyeceğiz” dedi.

Öte yandan, sosyal medya üzerinden bir açıklama yapan CHP Tirebolu İlçe Başkanı İyice, İlçe Teşkilatı’na ziyarette bulunan İl Başkanı Bilge ve beraberindeki heyet üyelerine teşekkür ettiğini bildirdi.