CHP İl Başkanından, Tirebolu Teşkilatına ziyaret… - SİYASET | Tirebolu Ekspress Haber

CHP İl Başkanından, Tirebolu Teşkilatına ziyaret…


Göreve tekrar seçildikten sonra tek tek ilçeleri ziyaret eden CHP İl Başkanı Tığlı, 17 Ocak Çarşamba günü Tirebolu İlçe Teşkilatına nezaket ziyaretinde bulundu…

Giresun CHP Teşkilatında yeniden İl Başkanlığına seçilen Necati Tığlı, tek tek ilçe teşkilatlarını ziyaret ederek, önümüzdeki süreçte parti olarak izleyecekleri yol haritasını belirlemeye çalışıyor. Daha önce Espiye, Yağlıdere ve Güce teşkilatlarını ziyaret eden CHP İl Başkanı Tığlı, 17 Ocak Çarşamba günü beraberinde İl Genel Meclisi Üyesi Mustafa Yılmaz ve bazı yöneticilerle Tirebolu İlçe Teşkilatına nezaket ziyaretinde bulundu.

CHP’nin Tirebolu’daki yeni lokalinde gerçekleşen ziyarette, İlçe Başkanı Vehbi Güven ve Yönetim Kurulu üyeleriyle biraraya gelen Tığlı, partinin yeni lokali için hayırlı olsun dileklerini ileterek, önümüzdeki süreçte nasıl bir yol haritası izleyecekleri üzerinde durdu ve Tirebolu İlçe Örgütüyle görüş alış-verişi yaptı. CHP Tirebolu İlçe Başkanı Güven, nazik ziyaretlerinden dolayı İl Başkanı Tığlı ve İl Genel Meclisi Üyesi Yılmaz’a teşekkür ederek, tüm teşkilatlar olarak el ele verip 2019 seçimlerine en iyi şekilde hazırlanacaklarını dile getirdi ve CHP’nin iktidara hazır olduğunu sözlerine ekledi.