CHP Tirebolu İlçe Teşkilatı’nda neler oluyor? - SİYASET | Tirebolu Ekspress Haber

CHP Tirebolu İlçe Teşkilatı’nda neler oluyor?


Vehbi Güvenbaşkanlığındaki CHP Tirebolu İlçe Teşkilatı’nın, İl Başkanlığı tarafındanfeshedildiği haberinin alınmasından sonra, partili üyeler Genel Merkezeprotesto için toplu imzalı faks çektiler…CHP Tirebolu İlçeTeşkilatı’nda neler oluyor?

Tirebolu CHP İlçe Teşkilatı’nın, İl Başkanlığı tarafındanfeshedilmesine ilişkin haberlerin alınmasından sonra, partili üyeler tarafından Genel Merkeze protesto için toplu imzalı faks gönderildiği öğrenildi.

Yaklaşan Yerel Seçimler öncesinde CHP Tirebolu İlçe Teşkilatı’nın feshedilmesine ilişkin kararın yakışık almadığını bildiren partili üyeler, olayı şiddetle protesto ederken; İlçe Başkanı Vehbi Güven’de sessizliğini koruyor. CHP İl Başkanlığı’nın kararına tepki gösteren partili üyeler, kendi aralarında imza toplayarak Genel Merkeze gönderdiler. Yaklaşık 150 üyenin imzası bulunan protesto metninde, böyle bir kararın demokratik olmadığını ifade ederek, “Seçimle gelen ancak seçimle gider. Biz, teşkilatımızın feshedilmesine şiddetle karşıyız. Böyle bir karar acaba neden alınıyor? Hele de Yerel Seçimler öncesinde böyle bir karar alınması, hem partimize ve hem de sonuçlara olumsuz şekilde yansır. Bu kararı hiç te aklı selim bulmuyoruz” şeklinde sitemlerini dile getirdiler.  


CHP Tirebolu İlçe Teşkilatı’nda neler oluyor?” için 2 yorum

  1. Tireboluda köklü chp liler varken vehbi güveni oraya getirmelerinin altında bir şeyler olmadığını düşünmemek mümkün değil chp tireboluda varlığını kayıp edtiği için eski köklü chp liler partiden elini cekerek parti yönetimini güçsüz duruma düşürdüler bunu fark eden il başkanı kanımca konuya el adtı .

  2. Kisiler uzerinden yorum yapmaya kalkarsak vay bu partinin haline…!Sn.Vehbi Guven benim babamin oglu degil,koklu chp lilere gelince bence sn, Guven en onde gelen chp lilerden
    Bu partinin yoneticileri once aynaya bakacak, sosyal demokratin nedemek oldugunu ogrenecek, insanlari madur etmeyecek ikiyuzlu olmayacak disari cikinca benden kacmayacak dik duracak sozunde duracak beni madur etmeyecek ve bende chp ye oyumu vericem. atmis senedir bekliyoruz bugidisle bir atmis daha gecer bizler goremiyecegiz cocuklarimiz bari gorsun.Yazik bu partiyi yonetenlere

Yorumlar kapatıldı.