CHP’de Danışma Kurulu toplantısı yapıldı! | Tirebolu Ekspress Haber

CHP’de Danışma Kurulu toplantısı yapıldı!

Tirebolu CHP İlçe Teşkilatı’nda yapılan toplantıya Belediye Başkanı Takır ile İl Başkanı Bilge’de katıldı…

Yerel Seçimlerin ardından CHP il ve ilçe teşkilatlarında gerçekleşen istişare toplantıları hızla devam ederken; Tirebolu CHP İlçe Teşkilatı’ndaki ilk toplantı 16 Mayıs’ta geniş bir katılımla yapıldı. Tirebolu’daki Yerel Seçimlerin enine-boyuna değerlendirildiği İlçe Danışma Kurulu Toplantısında, 23 Haziran’da İstanbul’da tekrar yapılacak seçimle ilgili konular da ele alındı.

Tirebolu CHP İlçe Teşkilatı’nda 16 Mayıs Perşembe günü gerçekleşen Danışma Kurulu Toplantısına; Belediye Başkanı Burhan Takır ile CHP İl Başkanı Fikri Bilge, CHP’li eski vekil Eşref Karaibrahim ve partinin bazı il yöneticileri katıldı. CHP İlçe Başkanı Mustafa Karadeniz ile İl Genel Meclisi Üyesi Ömer Cebeci, Belediye Meclisi Üyeleri, Gençlik ve Kadın Kolları başkan ve yöneticileriyle İlçe Yönetim Kurulu üyelerinin de tam kadroyla hazır bulunduğu toplantıda; 31 Mart’ta gerçekleşen Mahalli İdareler Seçimleriyle ilgili değerlendirmeler yapıldı.

CHP İl Başkanı Bilge ile Belediye Başkanı Takır, Yerel Seçimlerde gösterdikleri başarılardan dolayı tüm teşkilat üyelerine ve parti mensuplarına teşekkürlerini ileterek, bundan sonra hep birlikte el ele vererek güçbirliği içinde çalışacaklarını ve Tirebolu’yu daha iyi yerlere getirmek için çaba sarfedeceklerini bildirdiler. Bu arada, CHP’nin Tirebolu’daki İstişare Toplantısında 23 Haziran’da İstanbul’da yapılacak başkanlık seçimiyle ilgili görüşmelerin de gündeme geldiği oturumda, gurbette olup da İstanbul’da oy kullanma hakkına sahip seçmenlere her konuda yardımcı olunması konusu da irdelendi. CHP Tirebolu İlçe Başkanı Karadeniz, Yerel Seçimlerden sonra ilk kez gerçekleşen Danışma Kurulu toplantısının çok olumlu geçtiğini belirterek, tüm katılımcılara teşekkür ettiğini söyledi.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir