CHP’de, Takır’ın adaylığı kesinleşti - SİYASET | Tirebolu Ekspress Haber

CHP’de, Takır’ın adaylığı kesinleşti


Tirebolu’da 2 dönem Belediye Başkanlığı görevini yürüten CHP’li Burhan Takır, Genel Merkez tarafından 3’ncü kez aday gösterildi…

Başkanlığı için adaylar netlik kazanmaya başladı. 3 iddialı parti içinde Tirebolu’da Belediye Başkanlığı aday adayını belirleyen Partilerde Yerel Seçimler için aday adaylığı tespitleri hummalı bir şekilde devam ederken; Tirebolu’da Belediye ilk parti CHP oldu.

Tirebolu Belediye Başkanlığı adaylığı için CHP’de ortaya çıkan iki isimden eski başkan Burhan Takır, Genel Merkez tarafından adaylığı onaylandı. CHP’de ön seçim, temayül ve merkez yoklaması ile belirlenen aday adayları içinde Genel Merkez, Tirebolu’da 2 dönem Belediye Başkanlığı yapan Burhan Takır ismini ön plana çıkarırken; Takır’ın kamuoyunda karşılığı olan bir isim olması dikkate alındı. Tirebolu’da 2 dönem görev yapan ve Genel Merkez tarafından 3’ncü kez aday gösterilen Takır’ın, İlçe Teşkilatının muhalefetine rağmen seçmen bazında önemli bir karşılığı olmasının etkili olduğu ifade edilirken; Tirebolu’daki merkez seçmenin CHP adayına karşı göstereceği tavrın ne yönde tezahür edeceği merakla bekleniyor.


CHP’de, Takır’ın adaylığı kesinleşti” için bir yorum

  1. TİREBOLU’YA 2 DÖNEM BAŞARILI BİR ŞEKİLDE HİZMET VEREN SN.BURHAN TAKIR BAŞKANIMA 3.DÖNEM İÇİN BAŞARILAR DİLERİM.SEN BİZİM GAYMAĞMIZSIN BAŞKANIM. YÜCE RABBİM YAR VE YARDIMCIN OLSUN.

Yorumlar kapatıldı.