CHP’li adaylardan Tirebolu’ya çıkarma! - SİYASET | Tirebolu Ekspress Haber

CHP’li adaylardan Tirebolu’ya çıkarma!


Giresun’da CHP’nin milletvekili adaylarından 3’ü, dün Tirebolu’ya adeta çıkarma yaparak, esnafları ziyaret ettiler ve ilçe halkından Cumhurbaşkanı adayı İnce ile partilerine destek istediler…

CHP’nin Giresun Milletvekili adayları, 1 Haziran Cuma günü Tirebolu’ya çıkarma yaparak, esnafları ziyaret ettiler. Sadece üçüncü sıra milletvekili adayı Espiyeli İbrahim Akgün’ün, başka yerdeki bir proğramı nedeniyle bulunamadığı ziyarette, Tirebolu’da halkın nabzını tutan CHP’li adaylar, hem kendileri için ve hem de Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce için seçmenlerden destek istediler.

CHP’nin Giresun Milletvekil adaylarından Necati Tığlı, Reşat Nuri Özdemir ve Suat Öndaş’tan oluşan ekip, Tirebolu’da İlçe Başkanı Vehbi Güven ve partinin yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanırken; adaylar beraberindekilerle birlikte ilçe merkezinde çok sayıda iş yeri ve esnafı ziyaret ederek, vatandaşlarla da sohbet yaptılar. Ziyaret ettikleri iş yerlerinde ülkenin gidişatı konusunda görüşler alan ve Türkiye’nin CHP’ye olan ihtiyacının her geçen gün arttığının altını çizen adaylar, demokrasi ve ülkenin geleceği için Milletin İttifakına çok önem verilmesi gerektiğini savunarak, Tirebolulu seçmenlerden hem kendilerine ve hem de Cumhurbaşkanı adayı İnce’ye destek isteğinde bulundular.

CHP’li adaylar Tığlı, Özdemir ve Öndaş, 24 Haziran’da yapılacak seçimlerle ilgili çalışmalarını hız kesmeden sürdüreceklerini de belirterek, “Gittiğimiz her yerde iktidarın boş vaatlerinin halkta karşılık bulmadığını görüyoruz. Zaten boş vaatlere vatandaşın karnı tok. Millet, halkın iradesini kötü kullananlara gereken cevabı 24 Haziran’da sandıkta verecektir. Biz, yüce milletimize güveniyoruz. Milletimizin gelecek endişesini ortadan kaldırmak, çocuklarımızın geleceğini kurtarmak ve dahası ülkemiz için yollardayız. Önümüzde çok önemli bir tarih var, o da 24 Haziran! İşte bu tarih hepimiz ve ülkemiz için bir milat olacak ve Türkiye aydınlığa kavuşacaktır” şeklinde ifadeler kullandılar ve 24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaptılar.