CHP’li kurmaylardan, Takır’a ziyaret! - GÜNDEM | Tirebolu Ekspress Haber

CHP’li kurmaylardan, Takır’a ziyaret!


CHP İstanbul Milletvekili hemşerimiz Emecan ile Giresun Milletvekili Tığlı ve İl Başkanı Bilge; Tirebolu’ya gelerek, Belediye Başkanı Takır ve İlçe Başkanı Karadeniz’i ziyaret ettiler…

CHP İstanbul Milletvekili Tirebolulu hemşerimiz Emine Gülizar Emecan ile Giresun Milletvekili Necati Tığlı ve İl Başkanı Fikri Bilge’den oluşan heyet, Tirebolu’ya gelerek, Belediye Başkanı Burhan Takır ve CHP İlçe Başkanı Mustafa Karadeniz’i ayrı ayrı ziyaret etti.

CHP’li kurmaylar, Tirebolu’da önce Belediye Başkanı Takır’ı makamında ziyaret ederek, kendisinden çalışmalarıyla ilgili bilgiler aldılar. Tirebolu Belediyesi’nin sıkıntılarıyla ilgili olarak başkan Takır’a yardımcı olma taleplerini de ileten CHP’li kurmaylar, yerel yönetimlerin içinde bulunduğu zorlukların giderilmesi konusunda hükümetten de destek alınması görüşünü savundular.

Meclisin tatilde olmasını fırsat bilerek ilçeleri ve teşkilatları gezen CHP’li kurmaylar, Tirebolu’da İlçe Başkanı Mustafa Karadeniz’i de ziyaret ederek, görüş alış-verişinde bulundular. CHP’li yöneticilerin de hazır bulunduğu ziyarette, ülke gündemi üzerinde de duruldu. CHP’li kurmayların Tirebolu’ya yaptığı ziyaret için her iki başkan Takır ve Karadeniz, heyet üyelerine teşekkürlerini sundular.