Çiçek Ayakkabı Mağazası hizmete açıldı! - EKONOMİ | Tirebolu Ekspress Haber

Çiçek Ayakkabı Mağazası hizmete açıldı!


Tirebolu’nun en işlek caddelerinden Hükümet Konağı Caddesinde resmi açılışı yapılan Ayakkabı Mağazasında, her çeşit marka ayakkabıların yanı sıra 23 Nisan’a özel tören ayakkabıları da bulunuyor…

Tirebolu, yeni ve modern bir Ayakkabı Mağazasına kavuştu. İlçenin genç girişimcilerinden Halil İbrahim Çekiç tarafından açılan ve “Çiçek Ayakkabı” adı verilen mağazada, her çeşit marka ayakkabıların yanı sıra, 23 Nisan Çocuk Bayramına ait özel tören ayakkabıları da bulunuyor.

Tirebolu’nun en işlek ve gözde caddelerinden biri olan Zübeyde Hanım Caddesinde (Hükümet Konağı yanı) açılışı 13 Nisan Cuma günü yapılan Çiçek Ayakkabı Mağazası’nın açılış kurdelesini Belediye Başkanı Abdullah Karabıçak ile Ak Parti İlçe Başkanı Hasan Durmuşkaya birlikte yaptı. Bu arada, mağazanın saat 14’te gerçekleşen açılışında Ortacami Köyü emekli imamı Mehmet Mürtezaoğlu, dua okuyarak, hayırlı-uğurlu olsun dileğinde bulundu.

Mağaza sahibi Çekiç, açılışa katılan ilçe yöneticilerine ve tüm kurum amirlerine teşekkür ederek, “Tirebolu, kaliteli ve marka ayakkabıları bundan sonra mağazamızda bulacaktır. Müşteri memnuniyeti bizim en önemli düsturumuz olacaktır. İlçemizde yaşayanların her türlü ayakkabı ihtiyacını karşılamak yola çıktık. Allah utandırmasın inşallah” dedi. Tirebolu Çiçek Ayakkabı Mağazası, haftada 6 gün açık olacak ve özel günler ve toplu siparişlere de cevap verecek. Mağaza sahibi Çekiç’i kutluyor ve yeni iş yerinin ilçemize hayırlı-uğurlu olmasını diliyoruz.