Covid, Tirebolu’da 1 can daha aldı! - SAĞLIK | Tirebolu Ekspress Haber

Covid, Tirebolu’da 1 can daha aldı!


Samsun’da bir sağlık deposunda görev yapan genç hemşerimiz Kemalettin Ataç, yakalandığı korona virüse yenik düşerek, hayatını kaybetti..!

Korona virüs, Tirebolu’da bir can daha aldı. İlçemizin Doğancı Köyü nüfusuna kayıtlı genç hemşerimiz Kemalettin Ataç, kısa bir zaman önce yakalandığı Covid-19’a yenik düşerek, hayatını kaybetti, ailesini ve sevenlerini üzüntüye boğdu.İlçemiz esnaflarından merhum İbrahim Ataç’ın oğlu olan ve Samsun’da bir sağlık firmasında müdür olarak görev yapan Kemalettin Ataç, korona virüse yakalandığı için bir süredir karantina altında tutuluyordu. Durumu giderek ağırlaşan ve 6 Kasım günü Covid’e yenik düşen Ataç’ın, genç yaşta ölümü, ilçemizde büyük üzüntü yaratırken; cenazesi korona virüs önlemleri altında 7 Kasım Cumartesi günü doğum yeri olan Doğancı Köyünde gözyaşları arasında toprağa verildi. Covid’e yenik düşen merhum kardeşimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Ruhu şad, mekanı cennet olsun…!


Covid, Tirebolu’da 1 can daha aldı!” için 2 yorum

  1. Ahh Kemalettin abim….gidisin cok uzdu beni cook…bir yanim koptu gitti sanki…sensiz buralar cok garip kaldi be abi…Rabbim Peygamberimize komsu eylesin seni…gule gule can dostum abim can arkadssim…😥😥😥😥😥

  2. Ah Kemalettin abim ah….cok uzdun bizleri bu gidisinle..😢😢😢😢Rabbim mekanini cennet eylesin ins 😥😥😥😥

Yorumlar kapatıldı.