Son Dakika

Haziran 24 2024 | Pazartesi
EKONOMİ

Demiral Çarşı Mağazası açıldı!

Züccaciyede; bölgede ve Tirebolu’da bir ilk olan Demiral Çarşı Mağazası, ilçenin Körliman Mahallesi’nde bulunan 3 katlı binada sade bir törenle hizmete girdi…

Tirebolu’da züccaciye dalında önemli bir hizmete imza atan Demiral Çarşı Mağazası, geçen hafta sonu düzenlenen sade bir törenle hizmete açıldı. İlçenin Körliman Mahallesi’nde 3 katlı bir binada hizmete açılan mağazada züccaciye, hırdavat, soba, oyuncak, plastik eşyalar, ev tekstili ve elektronik ev aletleri dalında binlerce çeşit ürün halka sunuluyor.

Tirebolu’da bir ilk olan ve müşterilerine sunduğu bin bir çeşit ürünle bölgede emsali bulunmayan Demiral Çarşı Mağazası’nın açılışını İlçe Kaymakamı Dr. Muhammed Lütfi Kotan ile Belediye Başkanı Burhan Takır ve İlçe Müftüsü Mustafa Aktaş yaptı. Körliman Mahallesi Amiral Şükrü Okan Caddesi’ndeki 3 katlı binada açılan Demiral Çarşı Mağazası’nda bin bir çeşit ürünü halka sunan mağaza yetkilileri, açılış törenine katılan mülki amirlere ve ilçe halkına teşekkürlerini bildirirlerken; “3 kattan oluşan ve her katında ayrı bölümler bulunan mağazamızda vatandaşların züccaciye, hırdavat, her çeşit soba, çocuk oyuncakları, plastik ev eşyaları, tekstil ve elektronik ev eşyaları gibi ihtiyaçlarına kolayca ve uygun fiyatlarla ulaşmalarını sağlayacağız. Bölgede bir ilk olan ve Tirebolu’da eşi ve benzeri bulunmayan mağazamızda müşterilerimize hizmet etmekten büyük gurur duyuyoruz. Mağazamızın açılışına katılarak bizleri onurlandıran İlçe Kaymakamımız sayın Muhammed Lütfi Kotan ile Belediye Başkanımız Burhan Takır ve diğer kurum amirleriyle esnaf arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz” şeklinde ifadeler kullandılar. Demiral Çarşı Mağazası, ilçemize ve halkımıza hayırlı-uğurlu olsun.

Haber hakkında düşünceniz?

İlgili Haberler