Doğankent ve Tirebolu’da ortak hüzün! - YAŞAM | Tirebolu Ekspress Haber

Doğankent ve Tirebolu’da ortak hüzün!


Genç yaşta yakalandığı amansız hastalığa yenik düşen Tirebolu damadı Doğankentli mühendis Erdal Ünlü, gözyaşları arasında toprağa verildi…

Aslen Doğankentli olup Giresun Çevre ve Şehircilik Müdürlüğünde Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Tirebolu damadı Erdal Ünlü, genç yaşta yakalandığı amansız hastalığa yenik düşerek hayatını kaybetti.

İstanbul’da tedavi gördüğü hastanede yaşam savaşını kaybeden ve cenazesi doğum yeri Doğankent’e getirilen genç mühendis Ünlü için 13 Aralık Cuma günü Doğankent’te hazin bir cenaze töreni düzenlendi. Tirebolu’nun Yalç Köyü nüfusuna kayıtlı Devlet Hastanesi eski personellerinden Ahmet Çiçek’in hemşire kızı Canan Ünlü ile evli olan Doğankentli mühendis Erdal Ünlü’nün cenazesine, yakınlarının yanı sıra Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları, Giresun Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Hasan Koçyiğit, İl Jandarma Alay Komutanı Albay Muhammed Sevinç, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, Doğankent Kaymakamı Tuncay Karataş, Doğankent Belediye Başkanı Rüşan Özden, Giresun Çevre Ve Şehircilik Müdürü Cengiz Varol ile siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle çok sayıda vatandaş katıldı.

Doğankent ve Tirebolu’da büyük üzüntü yaratan ve sevenlerini üzen genç mühendis Ünlü’nün cenazesi, 13 Aralık Cuma günü Doğankent’teki Harşıt Ulu Cami’inde Cuma Namazının ardından kılınan namazdan sonra ilçedeki aile kabristanlığında gözyaşları arasında toprağa verildi. Tirebolu Ekspress ailesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.